Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Soutěž o 5 triček a sběratelských DVD edic k filmu Rychle a zběsile 5 – UKONČENO

Redakce

Redakce

14. 5. 2011

Topzine.cz a Bontonfilm vám přinášejí soutěž o 5 pánských triček a 5 sběratelských DVD edic k filmu Rychle a zběsile 5. Stačí odpovědět na jednoduchou otázku a jeden z balíčků cen může být váš!

Vin Diesel a Paul Walker ve filmu Rychle a zběsile 5. Zdroj: distributor filmu

Soutěž končí 20. 5. v 20:00 hodin. Poté vylosujeme výherce, informujeme je e-mailem a ceny jim budou zaslány. Z jedné e-mailové adresy se počítá vždy pouze první e-mail. Soutěžit se bude o 5 pánských triček a 5 sběratelských DVD edic k filmu Rychle a zběsile 5.

Nohou zašlapávají pedál plynu do podlahy, jednou rukou řídí a v té druhé třímají zbraň nebo aspoň ukazují vztyčený prostředník. Jsou prostě rychlí a zběsilí. Už popáté. Pod vedením režiséra Justina Lina, jenž si vydobyl ostruhy na předchozích dvou dílech slavné akčně závodní série, se potkávají všichni staří známí – Paul Walker, Vin Diesel a Jordana Brewster – které tentokrát doplňuje i akční hvězda první velikosti Dwayne Johnson.

Soutěžní otázka:

Který z herců hraje Dominica Toretta?

A) The Rock
B) Arnold Schwarzenegger
C) Vin Diesel

Abyste se mohli zúčastnit soutěže s filmem Rychle a zběsile 5, vyplňte odpověď a odešlete ji na soutez@topzine.cz. Do předmětu napište Rychle a zběsile 5.

Rychle a zběsile 5 (Fast Five)

Akční/Krimi/Drama/Thriller
USA, 2011, 130 min

Režie: Justin Lin
Hrají: Vin Diesel, Paul Walker, Jordana Brewster, Dwayne Johnson, Tyrese Gibson, Elsa Pataky, Gal Gadot, Ludacris, TJ Hassan, Joaquim de Almeida, Matt Schulze, Tego Caldéron, Sung Kang, Alimi Ballard, Geoff Meed

Premiéra v ČR: 5. května 2011

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Soutěž o 5 triček a sběratelských DVD edic k filmu Rychle a zběsile 5 – UKONČENO