Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Soutěž o 5×2 vstupenek na celou Letní filmovou školu

Redakce

Redakce

9. 6. 2011

Topzine.cz a Letní filmová škola vám přinášejí soutěž o 5×2 lístků na celou LFŠ v Uherském Hradišti. Stačí odpovědět na jednoduchou otázku a dvě vstupenky můžou být vaše!

Takhle to vypadalo loni…, Foto: Barbora Bednaříková, Topzine.cz

Soutěž končí 16. 6. v 16:00 hodin. Poté vylosujeme výherce, informujeme je e-mailem a ceny jim budou zaslány. Z jedné e-mailové adresy se počítá vždy pouze první e-mail. Soutěžit se bude o 5×2 desetidenních lístků na Letní filmovou školu 2011 .

Program 37. ročníku Letní filmové školy sestává opět z šesti pravidelných sekcí, které rovnoměrně pokrývají zaměření programu LFŠ (Fokus, Inventura, Spektrum, Visegradský horizont, Zvláštní uvedení, AČFK uvádí). Tradiční součástí programu jsou také související masterclass hlavních hostů LFŠ, někteří z nich obdrží také Výroční cenu AČFK.

Témata LFŠ 2011 zahrnují jak aktuální výročí (11. září a hrozba terorismu, výročí narození Gustava Machatého a Krzysztofa Kieślowského), ostatní cykly připomínají neprávem opomíjené kinematografie (Rumunsko), režiséry (Robert Sedláček, Andrei Ujica), případně splácejí dluh v podobě zásadních retrospektiv (tradice kvality, Billy Wilder, Ernest Lubitsch).

Soutěžní otázka:

Který z těchto režisérů dorazí na Letní filmovou školu?

A) Ed Wood
B) Emir Kusturica
C) Uwe Boll

Abyste se mohli zúčastnit soutěže s Letní filmovou školou, vyplňte odpověď a odešlete ji na soutez@topzine.cz. Do předmětu napište Letní filmová škola.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Soutěž o 5×2 vstupenek na celou Letní filmovou školu