Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Soutěž o 10 vstupenek na křest CD zpěvačky Patricie – UKONČENO

Redakce

Redakce

7. 6. 2011

foto PatriciePatricie, nová nadějná zpěvačka české hudební scény, se chystá pokřtít své debutové album. Křest proběhne 12. června v Malostranské besedě. Pět našich čtenářů může získat dvě vstupenky a oddat se svěžímu modernímu folku.

FOTO: Patricie

Patricie, Zdroj: patricie.net

Patricie začala zpívat již jako malé dítě. V jedenácti letech se pustila do jednoho z nejtěžších hudebních stylů vůbec: propadla jazzu. Nazpívala několik písní a bylo rozhodnuto – malá zpěvačka věděla, že se chce věnovat jen a jen sólovému zpěvu.

Najděte nápovědu k otázce v rozhovoru

Začala se tedy dívat více kolem sebe a vnímat svět, aby dala vzniknout svým originálním skladbám. Patriciina hudba je ztřeštěnou kombinací folku, hip-hopu, funky a rocku okořeněnou peprnými texty. Zpěvačka k sobě přizvala ještě tři pány muzikanty a společně nahráli desku s názvem Obamamania. Odpovězte správně na soutěžní otázku a zúčastněte se křtu, na kterém kromě Patricie vystoupí také Ivan Hlas a Nightwork.

K jaké písni z alba Obamamania má Patricie nejhlubší vztah?

a) Simona

b) Medový úd

c) Pohádky

Pro účast v soutěži vyberte správnou odpověď a zašlete ji na e-mailovou adresu soutez@topzine.cz. Do předmětu napište PATRICIE. Uzávěrka soutěže je v pátek 10. června ve 14 hodin. Všichni výherci budou kontaktováni prostřednictvím e-mailu.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Soutěž o 10 vstupenek na křest CD zpěvačky Patricie – UKONČENO