Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Patricie má nový song Bin Ládin. Buďte mezi prvními, kdo ho uslyší!

Alena Uhlířová

Alena Uhlířová

6. 6. 2011

!Exkluzivně!Patricie prorazila brány české hudební scény se svým debutovým albem Obamamania. V exkluzivním rozhovoru pro Topzine.cz se zpěvačka rozhovořila nejen o jmenované desce a Xindlovi X, ale také představila své plány a zbrusu nový singl. Píseň prozatím slyšelo jen pět lidí. Naše redakce vám ale přináší její nejnovější verzi již dnes!

Zpěvačka Patricie se na české hudební scéně objevila jako blesk z čistého nebe. Svou nespoutaností, otevřeností a spontánností přinesla do hudebního světa pořádný kus svěžího vzduchu a získala si své posluchače. Nedávno vydala své debutové album Obamamania. V práci ale neustává a pilně pokračuje.

[audio:https://www.topzine.cz/wp-content/uploads/2011/06/Patricie-Bin-Ladin.mp3/]

Patricie právě dokončila nový singl, ve kterém si bere na paškál další veřejně známou osobu. Obamu vyměnila za Bin Ládina. Zpěvačka se tak snaží vyjádřit své pocity a postoje k současným problémům světa. V jejím hlase je cítit lehká ironie i nadsázka, které k dnešnímu životnímu stylu prostě patří.

play-sharp-fill

Patricie se nyní připravuje na křest již zmíněné desky Obamamania, který proběhne již v neděli 12. června v Malostranské besedě a my pro vás připravujeme soutěž o vstupenky. Kromě Patricie v tento večer vystoupí také výjimeční hosté. Svou účast přislíbili například Nightwork nebo Ivan Hlas.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Patricie má nový song Bin Ládin. Buďte mezi prvními, kdo ho uslyší!