Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Smrtonosná past 5 míří do Ruska. Bruce Willis je jistý, režisér stále ne

V roce 1988 John McClane poprvé vystřelil pro Smrtonosnou past. Za rok bude střílet v Rusku, ale pod jakým velením, se zatím neví.

Bruce Willis se nechce oprostit od skotačení ani v 56 letech! Zdroj: distributor filmu

Hovoří se o několika verzích připravovaného filmu Smrtonosná past 5 (Die Hard 5). Nesmrtelný John McClane (Bruce Willis) se ani po dvaceti dvou letech nevzdal a dál ničí zlé chlápky. Kdo ovšem zrežíruje další (ne)úspěšný díl? Jedním z nich by se pravděpodobně mohl stát John Moore (Za nepřátelskou linií, Max Payne), na pomyslném seznamu jsou ale i další režiséři. Mluví se především o Justinu Linovi (Rychle a zběsile 5), Joeu Cornishovi (Útok na věžák) nebo Nicolasi Refnovi (Drive, Barbar).

A o co se tentokrát bude nepolapitelný a už postarší John McClane snažit? Tento policista se i se svým synem zaplete do značných problémů týkajících se Ruska, které si budou muset vyřešit pěkně po svém (rozuměj skákáním po autech a střílením po vrtulníku).

Spekuluje se o mnoha dalších věcech, jako je změna scénáře, post režiséra, výběr herců. Značné pochyby o tom, zda film vůbec vznikne, o kterých jsme psali i v dřívějším článku, se snad nepotvrdí. Uvidíme v příštím roce. Ostatně o pátém pokračování se po celé Americe mluví už přes čtyři roky, kdy byl do kin uveden poslední díl Smrtonosná past 4.

Die Hard 5

Akční
2012

Hrají: Bruce Willis, Andre Braugher, Keith Szarabajka, Larry Drake

Premiéra: rok 2012

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Smrtonosná past 5 míří do Ruska. Bruce Willis je jistý, režisér stále ne