Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Slevy začaly. Víme, jak se v nich neztratit

Linda Machová

Linda Machová

26. 12. 2011

Povánoční slevy začínají rok od roku dříve. Nečekejte na leden a pořiďte si už teď pár kousků za zlomek ceny. Tady je pár rad, jak se nenechat slevovým šílenstvím převálcovat.

FOTO: Báječný svět shopaholiků

Boj o nejlepší kousky, Zdroj: distributor filmu Báječný svět shopaholiků

Zlaté pravidlo zní: nikdy si s sebou na lov nových hadříků neberte svého partnera! Čekaní u kabinky, než se rozhodnete pro barvu topu, by pro něj mohlo být nesnesitelně nudné. Vyrazte si raději s kamarádkami. Ty vám alespoň poradí a partnera překvapíte novým kouskem.

Kupujte jedině to, co vám opravdu sedí. Častokrát se stane, že nepřemýšlíme nad tím, co kupujeme. Stačí nám vědomí, že je to levné a ušetříme. Stejně tak se vám vyplatí přemýšlet, s čím kousek budete nosit. Prodejci často zlevňují velmi těžko kombinovatelné věci.

Nenechte se obchodníkem natlačit do situace, kdy si koupíte k nenositelnému kousku něco dalšího v tom stejném obchodě. V závěru vám to sice dá krásný outfit, ale rozhodně se vám jeho koupě nevyplatí. A je dost pravděpodobné, že vám stejně bude ležet na dně skříně.

Zjistěte, zda nejste náhodou shopaholik!

Nezapomínejte na kvalitu. Krásný pletený svetřík v obchodě nechte ležet, pokud jsou na něm žmolky, je vytahaný nebo má dokonce vytažená oka. Nespoléhejte na to, že babička oka schová a žmolkovač odstraní žmolky. Vyberte si raději jiný. Přeci nechcete, aby nový kus oblečení vypadal, jako když ho už někdo nosil.

Odolat se vyplatí

Nenechte se zbytečně nalákat na zlevněné letní oblečení. Je zbytečné si v zimě kupovat další tílko nebo letní šaty. Hrozí, že než je budete moct nosit, nebudou se vám líbit a dávno nebudou trendy.

Pokud váháte mezi džínami a elastickými legínami, jediná správná volba je denim. I když jsou elasťáky zlevněné (a to třeba několikrát), stále jejich koupě není dobrý tah. Jen se vytahují, ztrácí barvu a zadek? Naprostá hrůza. Jedině džíny vám zadeček krásně zpevní.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Slevy začaly. Víme, jak se v nich neztratit