Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Slash má v plánu koncert v Praze. V únoru 2013 s novým albem v Lucerně

Sabina Jesenovská

Sabina Jesenovská

1. 12. 2012

Bývalý kytarista Guns N´Roses se se zpěvákem Mylesem Kennedym a doprovodnou kapelou The Conspirators chystá na koncert do pražské Lucerny. Uskuteční se 11. února 2013.

FOTO: Slash

Slash s Mylesem Kennedym and The Conspirators, Zdroj: pořadatel

Naposledy se kytarista v Praze ukázal se svou první hvězdně obsazenou sólovkou pojmenovanou prostě Slash. Letos vydal druhé sólové album nazvané Apocalyptic Love, jímž zároveň představil Mylese Kennedyho a skupinu The Conspirators, kteří jej doprovázeli celé předešlé turné, jako své stálé doprovodné hráče. Současnou sestavu The Conspirators tvoří bubeník Brent Fitz, baskytarista Todd Kerns a druhého kytaristu Bobbyho Schnecka na tomto turné nahradil Frank Sidoris.

Nálepku Guns N´Roses už Slashovi nikdo neodpáře, sám kytarista se o to ani nijak nesnaží. Do playlistu pravidelně zařazuje i několik písní právě z jejich repertoáru. Navíc když byli  Guns N´Roses tento rok uvedeni do rock´n´rollové síně slávy, nebyl to Slash, kdo napsal rozsáhlý veřejný dopis plný důvodů, proč nevystoupit v původní sestavě, ale jejich zpěvák Axl. Slash naopak se zbytkem původní sestavy na ceremoniálu vystoupil a navíc s sebou přivedl náhradního zpěváka Mylese Kennedyho.

Stejný čas na svých živých vystoupeních jako tvorbě Guns N´Roses věnuje kapela songům Velvet Revolver, kteří jsou stále ve fázi hledání nového zpěváka, ačkoli o nich nebylo už delší dobu slyšet.

Slash s Mylesem Kennedym a The Conspirators vystoupí ve Velkém sálu pražské Lucerny 11. února. Lístky jsou již v prodeji a jejich cena se pohybuje od 490 do 1.390 korun.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Slash má v plánu koncert v Praze. V únoru 2013 s novým albem v Lucerně