Menu
TOPZINE.cz
Sex a vztahy

Seznamte se v Praze, není to problém. Kouzlo je v úsměvu

Redakce

Redakce

23. 8. 2011

Obdarujte polibkem toho, koho milujeteBýt single je zábava přesně do chvíle, kdy se závistivý pohled vašich známých, kteří by chtěli být také tak nezávislí a svobodní jako vy (a kteří by nemuseli dělat vztahové kompromisy), změní v lítostivé poznámky typu: ,,Tak co? Pořád sám/sama?“

polibky jsou zdrave

Obdarujte polibkem toho, koho milujete, Zdroj: sxc.hu

Míst k seznámení je plno – od hromadné dopravy, přes parky, školu, práci, kluby, výstavy až po naprosto šílené náhody, u kterých opravdu nemůžete uvěřit, že se díky nim někdo seznámil. Každý den je jedinečnou stránkou v knize vašeho života. I když se každý z nich může zdát stejným, jsou jiné a jenom vy se můžete postarat o to, jak extravagantní chcete být.

Jedete na romantickou dovolenou? Nechte si poradit, jak si ji nenechat zkazit

Pojďme si zahrát hru na úsměv. Posílejte lidem úsměvy a počítejte, kolik se vám jich vrátí. Co horšího, než to, že někomu zvednete náladu, se může stát? Věřte nejen mně, ale i sobě, a dříve či později to neskončí jenom u úsměvů.

Štěstí přeje připraveným

Všichni to známe. Ráno vstaneme většinou pozdě, co nejrychleji vyletíme z domova a pospícháme tam, kde zrovna máme být. Co to změnit? Zkuste si ráno přivstat a představte si, že se připravujete na nějaké rande, a dejte si na sobě opravdu záležet. Že to zní šíleně? No a co? Pořádně se do té myšlenky ponořte a alespoň to zkuste. Rázem budete vypadat spokojenější, šťastnější, prostě přesně tak, jako by se ve vašem okolí objevil někdo, na kom vám záleží.

A objevil! Ten nejúžasnější člověk na světě. Jste jím právě vy a právě teď začínáte hrát hru na úsměv, díky které nejen že vám bude svět ležet u nohou, ale díky níž se stoprocentně seznámíte. Do karet vám hraje obrovská výhoda hlavního města – všude někdo je, vždycky se někde něco děje. Pořád mi nevěříte?

Ve dvou to jde lip

Ve dvou se vše lépe táhne

Z domu odcházejte naladění tak, že se dnes něco nového stane, že někoho nového potkáte. Nečekejte na muže nebo ženu svých snů, ale na nové lidi, které budete mít možnost poznat, a třeba mezi nimi bude někdo, kdo vás zaujme. Právě to je cesta, jak té osobě vašich snů jít naproti. Jakmile té myšlence uvěříte, budete mít hned lepší náladu. Kromě toho se stane ještě další věc – zaujmete lidi.

Všimněte si, že většina z nás se ve chvíli, kdy není konfrontována, nad něčím zapřemýšlí a většinou se netváří zrovna spokojeně, vy jste ale pravý opak. Vypadáte šťastně a lidi budou chtít vědět proč. Každý totiž chce být spokojený. Pokud jste cestou k metru potkali někoho, kdo vás zaujal, dívejte se na něj, a když se na vás podívá, usmějte se. Jednoduché, ne?

Pokud se usměje, bude to milé potěšení, máte bod ve hře úsměvů. A pokud ne? Jeho vina. Jenom troubové si neumí hrát, vždyť to se přece děti učí už v mateřské školce.

Hra úsměvů

Ale vsaďte se, že většina lidí vám vrátí minimálně ten úsměv. Největší žně ale jsou v městské hromadné dopravě. Spousta lidí si čte a nebo se dívá do mobilních telefonů. Každý ale někdy zvedne hlavu – dívejte se a usmívejte se! A pokud se vám někdo opravdu líbí, proč se přestat dívat a usmívat se?

Pokud druhá strana pohled opětuje, pokud vám vrátí váš úsměv zpátky, nebojte se navázat kontakt. Lidé už odložili všechna tabu a je úplně jedno, jestli se jako první zeptáte, jak se daná osoba má nebo jestli neví, kolik je hodin. Nebojte se reakcí, věřte mi, že jsou a budou kladné.

Panenství se dnes běžně prodává. Kolik za něj dáte a co kupujete?

Chtěli jste návod na seznámení? Máte ho před sebou. Je jenom na vás, jestli do toho půjdete. Každý den bude pokaždé všedně stejný, ale právě vy máte v rukou to rozhodnutí, jestli všední den uděláte něčím jiný. Neříkám, že hned napoprvé potkáte člověka vašeho života, ale pokud budete světu otevření, garantuji vám, že se svět otevře vám a potkáte lidi, kteří vás posunou přesně k tomu, co hledáte. Ať už je to cokoli.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Seznamte se v Praze, není to problém. Kouzlo je v úsměvu