Menu
TOPZINE.cz
Sex a vztahy

TOP 5 rad, které vylepší vaši romantickou dovolenou

Klára Brázdová

Klára Brázdová

8. 8. 2011

Balíte si kufr a za pár dní odjíždíte se svou drahou polovičkou na dovolenou? Ať už letíte někam do zahraničí a nebo si postavíte stan u rybníka, můžete si dovolenou pořádně užít. Máme pro vás pár rad a tipů, se kterými na romantickou dovolenou nikdy nezapomenete.

Kdo by si nepřál dovolenou plnou vášně?, Zdroj: sxc.hu

Než vyrazíte, pokuste se vymyslet, čím byste mohli svou drahou polovičku překvapit a potěšit. Důležité předměty k zrealizování překvápka sbalte s sebou. Umíte si představit, jak vaše láska bude koukat, až na ní vybalíte u večerního vínka větu: „Mám pro tebe překvapení“? Kdo by se netěšil? Taková malá, romantická překvápka totiž dokáží dovolenou obohatit.

Chloupky pryč

Ať jste muž či žena, vezměte do ruky žiletku. Oholte se v intimních partiích a vytvořte z ostatních chloupků nějaký ornament či tvar. Srdíčko, šipka nebo kolečko. Nápadů na internetu naleznete určitě mnoho. Až se první večer budete mazlit na pláži, bude to pro vaši polovičku příjemné překvapení. Vášeň vzroste minimálně o polovinu!

Bez hračky ani kilometr!

V kufru by však nemělo chybět něco speciálního. Před odjezdem vyhoďte stud z okna a zajděte do sex shopu. Vyberte tam nějakou dráždivou hračičku, odvažte se a kupte ji. Pouta, lechtivá peříčka, vibrátor či pásku na oči. Vše je povoleno. Na dovolené pak přichystejte své lásce nezapomenutelný zážitek a přidejte do své milostné hry i tohoto přistěhovalce.

Splňte si přání

Stanovte si pravidla. Aby byla dovolená podle vašich snů, domluvte se, že jeden den má jedno přání on, druhý den ona. Přání nemá hranic! Může jít o masáž, stryptýz nebo bouřlivý orální sex. Je jen na vás, jaké přání už dlouho držíte v sobě, a také byste se měli snažit, aby ten druhý byl více než spokojen.

Sprchujte se společně

Je lepší probuzení, než ranní sprcha? Vysprchujte se spolu! Hned poránu si užijete svá těla navzájem a nastartujete tak bohatý den. Po koupeli samořejmě nezapomeňte na opalovací krémy, na dovolené v zahraničí jsou nutností. Namažte se navzájem a to důkladně, nevynechejte ani jedno místečko. Poznáte tak tělo svého partnera o něco víc.

Překvapení z hlubin

K létu bez pochyby patří voda. Ať už se pohupujete na vlnkách moře, nebo plavete v rybníce, vždy jsou hrátky ve vodě moc zajímavé. Odplavte od své polovičky o něco dál a sundejte si plavky. Pak je po své lásce hoďte a koketně se usmějte. Myslím, že by každý takové poňouknutí pochopil. Z vaší drahé polovičky se v tu ránu stane mistr světa v plavání a bude v cuku letu u vás. Co se bude dít potom, už je jen a jen na vás…

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

TOP 5 rad, které vylepší vaši romantickou dovolenou