Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Sexy Evil Genius: Tahle komedie vám potvrdí, že ženy jsou ďábelská stvoření!

Redakce

Redakce

6. 6. 2011

Battlestar Galactica - StarbuckJak to dopadne, když se spojí mozek a trocha zlomyslnosti v těle blonďaté krásky? Přesně to zjistí Seth Green v romantické komedii Sexy Evil Genius.

Battlestar Galactica - Starbuck

Katee Sackhoff v seriálu Battlestar Galactica, Zdroj: distributor seriálu

Příběh filmu se roztáčí v jednom z losangeleských barů, kde se sejde skupinka mužů. Nikdy předtím se neviděli, přesto mají jedno společné – bývalou přítelkyni. A právě ona stojí za tímto neobvyklým setkáním. Co má záhadná kráska za lubem a jaké šachy rozehraje se svými mužskými figurkami, zjistíme někdy během roku 2013.

Právě začínajícího natáčení filmu režiséra Shawna Pillera se účastní zajímavá směsice mladých herců a hereček. Hlavní roli expřítelkyně ztvární Katee Sackhoff alias kapitánka Kara ze seriálu Battlestar Galactica.

Jedním z jejích bývalých bude expert přes teenagerovské komedie a seriály, Seth Green (Milionový závod, Nekecej a pádluj). Green se kromě natáčení hraných snímků věnuje čím dál častěji i dabingu. Jeho hlas bylo možno slyšet v sériích Star Wars: Klonové války nebo v Griffinových. Naposledy pracoval na dabingu animáku Máma mezi Marťany.

K této dvojici se ještě připojí například Harold Perrineau, neboli Michael ze Ztracených, Michelle Trachtenberg (Eurotrip, Princezna ledu), William Baldwin nebo Nora Kirkpatrick.

Velice zajímavý je příběh kolem vzniku scénáře. Napsal jej totiž Scott Lew, který podobně jako Stephen Hawking trpí Lou Gerhingovou chorobou. Celý scénář tak vytvořil pomocí počítače a speciálního očního snímače, kterým volil jednotlivá písmena na obrazovce počítače.

Sexy Evil Genius

Komedie/Sci-fi/Thriller
USA, 2013

Režie: Shawn Piller
Hrají: Seth Green, Michelle Trachtenberg, Katee Sackhoff, William Baldwin, Nora Kirkpatrick, Jeremy Jordan, Denny Kirkwood, Harold Perrineau

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Sexy Evil Genius: Tahle komedie vám potvrdí, že ženy jsou ďábelská stvoření!