Menu
TOPZINE.cz
Sex a vztahy

Sex ve třech vám může zničit vztah

Sex ve třech. Dva muži a jedna žena nebo dvě ženy a jeden muž. Jaká jsou rizika takových hrátek? Co všechno se může stát a na co si dát před něčím takovým pozor?

Možná vás nezřídka napadla představa, jaké by to bylo mít v posteli ještě někoho dalšího. Proč se bránit příjemnému zpestření partnerského života? Pro muže je velice lákavá představa dvou mazlících se žen a pro submisivnější ženu představa dvou mužů, jimž je zcela vydaná na pospas. Jak ale prakticky zrealizovat tyhle představy bez toho, aniž bychom někomu ublížili nebo si zničili hezký vztah?

Pro tyhle hrátky ve třech musí existovat pravidla. A jsou to přesně ta pravidla, která si sami stanovíte a na nichž se společně dohodnete. Samozřejmě se občas stane něco, co se naplánovat nedá.

Seznamujete se přes internet? Pozor na úchyly

Takovým příkladem může být večírek, na kterém se opijete a pak skončíte v posteli minimálně se dvěma dalšími lidmi a rozjedete akci, kterou jste neplánovali a do které byste ve střízlivém stavu v žádném případě nešli. Výhodou těchto akcí bývá fakt, že si ráno nikdo nic nepamatuje, a tudíž není třeba nic řešit.

Pokud však přece jen akce nezůstane bez následků, jimiž může být myšleno cokoli, od rozpadu vztahu, výměny partnera až po nežádoucí těhotenství či sexuální chorobu, dobře vám tak! Příště budete opatrnější.

Jak udělat radost partnerovi

Základním pravidlem číslo jedna je souhlas obou partnerů s takovouto akcí. Pokud na vás partner naléhá, abyste přibrala do postele vaši společnou kamarádku, a vám to není po chuti, nedělejte to jen proto, abyste mu udělala radost. Tohle musíte především chtít vy sama! Pokud vás k tomu bude nutit jakýmkoli způsobem či citově vydírat, raději si sbalte svých pět švestek a od takového partnera rychle utečte!

Hledání toho pravého

Hledání toho pravého člověka do trojky není mnohdy jednoduché. Na internetu je k nalezení spousta inzerátů, kde páry hledají pohlednou, sympatickou a zdravou bisexuálně orientovanou ženu. Těžko říct, zda v těchto v případech jde o to udělat radost manželovi, či manželce.

Méně často se vyskytuje sex za přítomnosti dvou pánů a jedné dámy. K tomu dochází zpravidla tehdy, domluví-li se dva kamarádi, že si trochu povyrazí, a v baru si nabalí svolnou dívčinu, se kterou se pobaví oba najednou. Většinou nejde o dva bisexuální muže, ale o dva kohouty, kteří si chtějí pořádně zařádit.

Ilustrace: Petra Palcová, Topzine.cz

Může se stát, že manžel poprosí manželku, zda by mu nedovolila přizvat si pána, ale to samozřejmě za předpokladu, že on sám touží po tom zkusit si, jaké je to s mužem. Málokterá manželka však tohle bude tolerovat. Zrovna tak touží-li žena po druhém muži, dost těžko jí asi manžel vyhoví. Muži se neradi dělí.

Třetí osobu byste měli dobře znát, měla by být pro vás sexuálně atraktivní, zdravá, sympatická a mít stejný pohled na danou věc jako vy.

Jak si spolehlivě zničit vztah

Pozvete si kamarádku, nalijete vínko a až se uvolní atmosféra, pořádně si to všichni tři užijete. Co se však stane pak? Po skončení akce se všichni začnete cítit divně a kamarádka se obleče a odejde. Už vám nezavolá. Po třech týdnech vám přítel oznámí, že od vás odchází. K ní.

Čtěte také: Panenství na prodej je v dnešní společnosti běžná věc

Tak přesně tohle je noční můra všech heterosexuálních žen, které zpravidla z tohoto důvodu k žádné trojce s kamarádkou ani nesvolí. Bisexuálně orientované ženy jsou na tom mnohem lépe. Může se také stát, že příběh skončí jinak. Po třech týdnech oznámíte příteli, že odcházíte. K ní.

Základem je důvěra

Sex ve třech mohou provozovat pouze vyzrálí, rozumní a zodpovědní lidé, kteří se na tom společně dohodnou. Nic neočekávají, nic nevyžadují, jsou oproštění od veškerých negativních pocitů, jako jsou obavy, nedůvěra, závist, žárlivost, přivlastňování si partnera a podobně.

Je důležité brát sex ve třech jako hru, zábavu či sport. Je to prostě jako když hrajete volejbal nebo šachy. Podstatným znakem je vzájemná důvěra všech zúčastněných.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Sex ve třech vám může zničit vztah