Menu
TOPZINE.cz
Hudba

SeeJay Radio oslaví 4. narozeniny. Doražte na párty s Metrixem Steelem

Jakub Jarolímek

Jakub Jarolímek

30. 9. 2013

Internetové SeeJay Radio vysílající i ve formátu DAB oslaví již tento čtvrtek 3. října čtvrtý rok svého působení. Narozeninová párty se uskuteční v pražském COCO Café Disco Baru a mimo moderátorů a DJů z rádia se představí několik internetových osobností.

FOTO: Metrix

Metrix Steel. | Zdroj: metrixofficial.cz

Návštěvníci se mohou těšit na vskutku pestrý program, který láká na unikátní vystoupení rappera Metrixe, ezoterika Vlasty Plamínka, DJe a moderátora Jiřího Brejníka či Milana Buričína, který se věnuje hře na cirkulárku. Mimo tyto hvězdy se samozřejmě představí i domácí DJové SeeJay Radia a speciální host Martez Ortega.

Narozeninová oslava se ponese také ve znamení velkých změn. Na důkaz toho, že SeeJay Radio nestárne, ale naopak mládne, bude v průběhu párty odhalená jeho zbrusu nová podoba, a to jak po vizuální, tak i zvukové stránce. Jak uvedl programový ředitel Ondřej Látal, posluchači se mají na co těšit.

Párty plná změn

„Od října pro naše posluchače chystáme kromě nového loga a webu i novou zvukovou grafiku. Ta bude postavena na základě současných trendů na poli tanečních rádií. Od příštího měsíce připravujeme také několik nových pořadů a změny v některých relacích,“ upřesnil Látal.

O tom, že SeeJay Radio svůj program stále zaměřuje na aktuální problematiku, jsme například čtenáře nedávno informovalipři představení nového sociálního pořadu s názvem Sex, Drogy, Dance, což potvrzuje Látalova slova: „Myslím si, že se zase o krok přiblížíme naším fanouškům a budeme jim dělat radost. Určitě se je na co těšit.“

Při bohatém programu narozenin, který startuje již v 19:30, budou pro hosty, ale také širokou veřejnost, připravené ochutnávky produktů od Bacardi a Finlandia, a chybět samozřejmě nebude ani tradiční tombola. Hlavní cenou budou luxusní hodinky od společnosti Storm v hodnotě 6.000 Kč.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

SeeJay Radio oslaví 4. narozeniny. Doražte na párty s Metrixem Steelem