Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Sex, drogy, dance: nový pořad SeeJay Rádia zabrousí do problémů mladých

Jakub Jarolímek

Jakub Jarolímek

13. 9. 2013

Internetové SeeJay Rádio již v úterý 17. září představí svůj nový pravidelný pořad s názvem Sex, drogy, dance, jenž má poukazovat na problémy současné mládeže. Věnovat se bude mimo jiné i taneční scéně, která je již od nepaměti právě s drogami a sexem spjata.

FOTO: Seejay Radio

Zdroj: SeeJay Radio

Moderování nového pořadu se ujme čtveřice David Kuchař, Patrik Pašek, Jana Popelková a Alena Ratajová, která na celém projektu úzce spolupracuje s pedagogy z Kliniky adiktologie 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze. Tým SeeJay Rádia bude také pod záštitou značky Axe jezdit po školách a zábavnou formou šířit osvětu mezi mladými lidmi.

Každá z částí pořadu bude zaměřena na specifické téma, přičemž chybět nebudou odborníci či vybraní hosté se zajímavými životními osudy z různých oblastí. Posluchači se tak mohou těšit na horká témata jako bezpečný sex, závislosti na drogách, alkoholu nebo počítačových hrách a hazardu, internetová kriminalita či xenofobie.

O vážných věcech nevážnou formou

Jednotlivé díly však nebudou zaměřeny pouze na obecná fakta, ale i na praktické rady, např. kde hledat odbornou pomoc.

Iniciátorka celého projektu Alena Ratajová uvedla, že cílem pořadu není mladé lidi strašit, ale naopak ukázat, že na různé typy problematik se dá nahlížet z mnoha úhlů pohledu. Účelem je také zvyšování jejich sebevědomí, čímž se má pro změnu omezit pravděpodobnost, že se do problémů s alkoholem či drogami sami zapletou.

V prvním dílu pořadu, který se bude od 17. září pravidelně vysílat každé úterý v čase od 22:00 do 24:00, se představí kompletní čtveřice známých moderátorů. Na webových stránkách rádia mohou čtenáři či posluchači pokládat různé dotazy a navrhovat zajímavá témata.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Sex, drogy, dance: nový pořad SeeJay Rádia zabrousí do problémů mladých