Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Second hand online: Kupte si značkové oblečení levně. Víme kde

Redakce

Redakce

3. 11. 2011

Ne každý z nás má na luxusní značky z Pařížské. Naštěstí existují second handy a bazary, kde si podobné modely můžete pořídit mnohem levněji. Čtěte, kde hledat kvalitní a zároveň levné kousky.

FOTO: Laly Vintage - obchod

Oblečení z druhé ruky má svůj příběh, Zdroj: laly.cz

Snad každý ví, že second hand znamená z druhé ruky. Není tajemstvím, že většina oblečení ze sekáčů je použitá, přesto v sortimentu najdete i kousky, které jsou úplně nové. Jejich průměrná cena se pohybuje kolem 150 korun.

Ptáte se, jak je tohle možné? Nové kousky jsou nakoupeny v zahraničí, některé české internetové second handy mají dokonce trvalé sídlo v zahraničí, a tudíž si k cenám oblečení nemusí přičítat stále vyšší DPH. Kde takové stránky najít? Máme pár tipů.

Second hand Praha

Obchod, který nedávno zmodernizoval webové stránky. Najdete zde mnoho kvalitního oblečení, což můžete posoudit i podle obrázků. Sortiment je rozdělený do kategorií dámské, pánské, dětské (dívčí a chlapecké) a mimi, které ocení zejména čerstvé maminky.

FOTO: Oblečení secondhandpraha.cz

Připravte se na zimu za pár korun, Zdroj: secondhandpraha.cz

Pokud nevíte, co hezkého dát k narozeninám sourozenci nebo kamarádce, a nemáte moc peněz, stačí vybrat originální kousek oblečení a do dvou stovek pořídíte krásný dárek, u kterého při troše štěstí nikdo nepozná, že pochází ze second handu.

Second hand Marcela

Výběrový second hand, ke kterému patří i outlet butik, na který najdete odkaz hned na úvodní stránce. Oproti jiným obchodům tohoto typu tady nabízí oblečení módních značek, jako je Next, H&M, Only, Mexx nebo Esprit.

FOTO: Oblečení secondhand-marcela.cz

Tunika H&M, košile Amisu, Zdroj: secondhand-marcela.cz

Na první pohled se vám možná bude zdát, že některé oblečení je spíše pro ty dříve narozené, ale nenechte se zmást. Pokud máte čas, tak si projděte všechny stránky, určitě vám tam něco padne do oka. Second hand Marcela navíc nabízí možnost rezervace po dobu čtrnácti dnů.

Kde v Praze hledat vintage? Víme to!

Bazarů je na internetu nespočet. Nejznámější je Aukro, které se stalo světoznámou stránkou, kde nakupují miliony lidí. Mezi další oblíbené bazary v České republice patří Bazoš a Sbazar. Na obou toho najdete opravdu hodně. Od darování zvířat přes dětské hračky, pracovní nabídky až po oblečení. Pokud chcete něco prodat přes Bazoš, není potřeba žádná registrace. Stačí přidat inzerát a můžete začít svou novou kariéru na internetu.

Jaká je výhoda bazarů oproti second handům? Na bazary může každý člověk vložit svůj inzerát, proto je zde větší množství oblečení. Ať už sháníte cokoliv, na bazarech to určitě najdete. Navíc i vy na nich můžete vydělávat. Pokud máte doma nějaký kousek oblečení, které již nenosíte, je vám malý či jste jej dostali jako nevhodný dárek, zkuste ho prodat.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Second hand online: Kupte si značkové oblečení levně. Víme kde