Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Sean Kingston poporvé promluvil o své vážné nehodě

Adriana Semlová

Adriana Semlová

7. 8. 2011

Sean Kingston před několika měsíci havaroval na vodním skútru. Rozpovídal se pro hudební stanici MTV v USA, jaký vliv na něj nehoda měla. Hip-hopový zpěvák říká, že mu dala lekci do života.

foto Sean Kingston

Sean Kingston po jedné z operací, Zdroj: mtv.com

Sean se upřímně svěřil ve svém miamském domě reportérovi, že den, kdy se mu nehoda stala, naprosto změnil jeho život. V březnu se byl projet blízko svého domu na Floridě na vodním skútru a nezvládl řízení v průjezdu pod mostem. Narazil do jednoho z pilířů.

„Nyní jsem v pořádku. Cítím se dobře a jsem šťastný,“ říká jamajsko-americký zpěvák po úrazu. „Hodně lidí netuší, že to byla vážná situace. Prodělal jsem operaci srdce a pak ještě další dvě. Byla to otázka života a smrti.“

Nehoda mě hodně naučila

Po několika dnech a pozorování mladého zpěváka propustili z nemocnice. Když se však vrátil domů, cítil bolest na hrudi a svěřil se s tím své matce. Jedna ze srdečních komor se zaplnila krví a aorta se přetrhla. Ve spěchu musel podstoupit těžkou operaci, která byla zvlášť nebezpečná. Nyní se Sean Kingston snaží k věci stavět pozitivně: „Teď jsem stoprocentně v pohodě. Mám tak námět pro nové album, příběh, který chci všem povědět.“

„Ta nehoda mě ale hodně naučila. Musím si nyní vážit všech požehnání. Vždy si připomínám Boha a přemýšlím nad důsledky.“ Zpěvák se také sešel se svým zachráncem, jenž mu po nehodě pomohl. Dále promluvil o nové muzice, kterou chystá. Sean také řekl, že se mu dostalo velké podpory od svých kamarádů a kolegů – Justina Biebera a Chrise Browna. Zároveň také děkuje svým fanouškům, kteří ho v těžké chvíli podrželi.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Sean Kingston poporvé promluvil o své vážné nehodě