×
TOPZINE.cz

Scarlett Johansson je novou Brigitte Bardot. V singlu Bonnie and Clyde

FOTO: Scarlett JohanssonAmerická herečka a zpěvačka Scarlett Johansson se vydala na své další hudební dobrodružství. Nedávno totiž nazpívala coververzi slavného singlu Bonnie and Clyde. Jejím duetovým partnerem nebyl nikdo jiný, než Lulu Gainsbourg.

FOTO: Scarlett Johansson
Scarlett Johansson v klipu Bonnie and Clyde, Foto: huhmagazine.co.uk

Scarlett Johansson se proslavila především jako herečka. Její tvář bylo možné vidět ve snímcích jako Ztraceno v překladu, Přízračný svět nebo Match Point. Před třemi lety se ale rozhodla, že dobude nejen svět herecký, ale také ten hudební a vydala album Anywhere I Lay My Head.

Hudba Scarlett učarovala, a tak se rozhodla, že svou pěveckou kariéru neponechá náhodě. Dnes přichází s coververzí velmi úspěšného hitu šedesátých let Bonnie and Clyde. A jak je již patrné z názvu, k písni jsou potřeba dva. Americká zpěvačka připojila hlas k smyslnému projevu Lulu Gainsbourga.

Lulu chce nahrávku věnovat svému otci

Lulu je francouzský zpěvák se zastřeným sexy hlasem. Jeho otec, Serge Gainsbourg, byl autorem mnoha slavných hitů. Vášeň a cit pro hudbu tak mají Gainsbourgové v rodině. Duet se Scarlett se objeví na albu, které Lulu připravuje jako poctu svému otci.

Čtěte také: Scarlett Johansson chce psát vlastní songy

Píseň Bonnie and Clyde byla poprvé nahrána v roce 1968. Jejími hlavními aktéry byli právě Serge Gainsbourg a nesmrtelná Brigitte Bardot. V pozdější době singl proslavily také Kylie Minogue nebo Belinda Carlisle. Scarlett tak má na koho navazovat. Její osobnosti, a především hlasu, si Lulu všiml díky její spolupráci s Massive Attack, která probíhala na začátku letošního léta. Scarlett s nimi nazpívala píseň Summertime, jejíž tony zazněly v mexickém filmu Days of Grace.

Scarlett Johansson a Lulu Gainsbourg – Bonnie and Clyde

K písni Bonnie and Clyde už bylo dokonce natočeno také video. A nutno říci, že Scarlett v něm vypadá naprosto úchvatně. Oblečena je do modrých korzetových šatů, v rukou svírá láhve šampaňského, rty špulí přímo do kamery. Tato blondýnka zdá se být zkrátka neodolatelná.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..