×
TOPZINE.cz

Scarlett Johansson je novou Brigitte Bardot. V singlu Bonnie and Clyde

FOTO: Scarlett JohanssonAmerická herečka a zpěvačka Scarlett Johansson se vydala na své další hudební dobrodružství. Nedávno totiž nazpívala coververzi slavného singlu Bonnie and Clyde. Jejím duetovým partnerem nebyl nikdo jiný, než Lulu Gainsbourg.

FOTO: Scarlett Johansson
Scarlett Johansson v klipu Bonnie and Clyde, Foto: huhmagazine.co.uk

Scarlett Johansson se proslavila především jako herečka. Její tvář bylo možné vidět ve snímcích jako Ztraceno v překladu, Přízračný svět nebo Match Point. Před třemi lety se ale rozhodla, že dobude nejen svět herecký, ale také ten hudební a vydala album Anywhere I Lay My Head.

Hudba Scarlett učarovala, a tak se rozhodla, že svou pěveckou kariéru neponechá náhodě. Dnes přichází s coververzí velmi úspěšného hitu šedesátých let Bonnie and Clyde. A jak je již patrné z názvu, k písni jsou potřeba dva. Americká zpěvačka připojila hlas k smyslnému projevu Lulu Gainsbourga.

Lulu chce nahrávku věnovat svému otci

Lulu je francouzský zpěvák se zastřeným sexy hlasem. Jeho otec, Serge Gainsbourg, byl autorem mnoha slavných hitů. Vášeň a cit pro hudbu tak mají Gainsbourgové v rodině. Duet se Scarlett se objeví na albu, které Lulu připravuje jako poctu svému otci.

Čtěte také: Scarlett Johansson chce psát vlastní songy

Píseň Bonnie and Clyde byla poprvé nahrána v roce 1968. Jejími hlavními aktéry byli právě Serge Gainsbourg a nesmrtelná Brigitte Bardot. V pozdější době singl proslavily také Kylie Minogue nebo Belinda Carlisle. Scarlett tak má na koho navazovat. Její osobnosti, a především hlasu, si Lulu všiml díky její spolupráci s Massive Attack, která probíhala na začátku letošního léta. Scarlett s nimi nazpívala píseň Summertime, jejíž tony zazněly v mexickém filmu Days of Grace.

Scarlett Johansson a Lulu Gainsbourg – Bonnie and Clyde

K písni Bonnie and Clyde už bylo dokonce natočeno také video. A nutno říci, že Scarlett v něm vypadá naprosto úchvatně. Oblečena je do modrých korzetových šatů, v rukou svírá láhve šampaňského, rty špulí přímo do kamery. Tato blondýnka zdá se být zkrátka neodolatelná.

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..