Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Scarlett Johansson chce vlastní songy

Ivana Goláňová

Ivana Goláňová

10. 5. 2010

Scarlett Johansson touží po nahrávání další hudby. I když tvorbu cover verzí miluje, chtěla by tato pětadvacetiletá herečka psát i vlastní písničky. Po nahrávce z loňského roku by tak přišlo na svět již třetí album této hollywoodské krásky.

Scarlett Johansson, Zdroj: thisrecording.com

Navzdory pokračující úspěšné herecké kariéře je Scarlett nedočkavá a chce opět zamířit do nahrávacího studia.Tentokrát chce však napsat vlastní songy. „Miluju cover nahrávky. Je to sranda. Jsem opravdu velký milovník hudby, sběratel hudby, posluchač a všechny ty další věci okolo. Nahrávání coverů mám ráda, protože si připadám jako ve sprše. Pravděpodobně ale vytvořím i originální písničky. Určitě,“ řekla pro MTV News. Prozatím vydala cover album k nahrávkám Toma Waitse Anywhere I Lay My Head v roce 2008 a o rok později album Break Up, na kterém spolupracovala s Petem Yornem.

„Chtěla bych udělat jiné album. Nemám ještě odvahu vydat se touto cestou, ale nikdy se té myšlenky nevzdám. Doopravdy jsem si užívala práci na Break Up a na písničkách od Waitse, takže myslím, že v budoucnosti by se mohlo objevit něco dalšího,“ uvedla Johansson.Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Scarlett Johansson chce vlastní songy