×
TOPZINE.cz

Rychle a zběsile 7 má první plakát. Traileru se dočkáme již v sobotu

První oficiální plakát k Rychle a zběsile 7. Zdroj: Universal Pictures

Vin Diesel již dříve zveřejnil, že trailer na nejnovější část nejpopulárnější automobilové franšízy je již hotov.  “Musím říct, že to byl velice emocionální a hořkosladký zážitek,” poznamenal tehdy na svém Facebooku. A to od této soboty budou moci poznat i sami fanoušci.

První oficiální plakát k Rychle a zběsile 7. Zdroj: Universal Pictures
První oficiální plakát k Rychle a zběsile 7. Zdroj: Universal Pictures

„Díky našim fanouškům se naše sága stávala větší a silnější s každou její kapitolou. Již za 7 dní odhalíme trailer pro náš další díl – FURIOUS 7 – během The Road to Furious 7 (Cesta za Rychle a zběsile 7): Trailer Launch Event v Universal Studios v Los Angeles!” Prozradila včera stránka ságy na Facebooku.

„Chceme tento okamžik sdílet se všemi fanoušky na světě. Pro vás, co nemáte možnost se zúčastnit osobně, budete moci sledovat přímý přenos, který začíná ve 12:00 PT na facebookové stránce Rychle a zběsile a na E! Pro vás z oblasti Los Angeles, lístky budou k zakoupení od zítřka, 27. října, na oficiálních sociálních stránkách Rychle a zběsile.”

Fanoušci budou mít rovněž možnost zeptat se herců na cokoli, co je zajímá – stačí na Instagramu sdílet video s otázkou a připojit „#AskFurious7″ nebo položit otázku v komentářích na Facebooku. Vybrané otázky budou zodpovězeny právě v živém vstupu z odhalení traileru.

Zároveň se studio zavázalo až do soboty každý den zveřejnit sedmisekundové video, které diváky zavede do zákulisí natáčení. Zhlédněte první níže.

Krom toho studio publikovalo i krátké video, které shrnuje „Cestu za Rychle a zběsile 7″:

The YouTube ID of gq4_NLjA5nQ#t=40 is invalid.

Rychle a zběsile 7 (v originále již jen Furious 7) do českých kin zavítá 2. dubna 2015.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..