Rychle a zběsile 6 má první trailer. Premiéra bude v květnu

Podívejte se na letní ochutnávku z filmu Rychle a zběsile 6 s českými titulky. Premiéra v ČR je stanovena na 23. května 2013.

Dom (Vin Diesel) a Brian (Paul Walker) se vrací v létě zpátky na plátna kin. Mimo jiné se do šestého snímku vrátí i nesmrtelná Michelle Rodriguez a přibude i nová drsňačka Gina Carano. Pokud celá parta splní mimořádný úkol, dostane za to úplnou amnestii.

„Povýšili jsme na novou úroveň. My federálové jsme přišli na to, že je daleko jednodušší pracovat s bývalými zloději, než je honit,“ říká D. Johnson.

Podrobnější scénář nikdo z tvůrců prozradit stále nechce. Vypadá to, že tentokrát proti sobě půjdou dvě zlodějské party, a to staří známí a nováčci, kteří se v tomto pokračování dostanou opět na scénu.

Hodnocení traileru:

Naprostá bomba! Po vydařené pětce přichází šestý snímek v minutové ochutnávce, která je absolutně senzační. Skvěle sestřihaný trailer je nadupaný akcí, pořádnou jízdou a vše uzavírá Rodriguez s hláškou: „Věříš na duchy?“ Zremixovaná hudba od Prodigy funguje na výbornou. Vypadá to na jarní hit a akční podívanou letošního roku, při které si přijdou na své nejen fanoušci rychlých aut.

Rychle a zběsile 6 (Fast and the Furious 6), Akční / Dobrodružný / Krimi / Thriller, USA, 2013, Režie: Justin Lin, Hrají: Gina Carano, Vin Diesel, Dwayne Johnson, Paul Walker, Jordana Brewster, Michelle Rodriguez

Premiéra v ČR: 23. května 2013

Rychle a zběsile 6 má první trailer. Premiéra bude v květnu
Ohodnoťte tento článek


1 Komentář Rychle a zběsile 6 má první trailer. Premiéra bude v květnu

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*