Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Rtěnka, která vydrží na rtech celý den? Zázrak jménem Poppy King

Redakce

Redakce

25. 9. 2011

FOTO: Rtěnka-no labelVybrat si perfektní rtěnku bývá mnohdy tvrdý oříšek. Buď nemá ten správný odstín, anebo třebaže do ní investujete celé jmění, nevydrží déle jak hodinu. Australanka Poppy King a její značka Lipstick Queen ale všechny vaše problémy s rtěnkami navždy vyřeší.

FOTO: Rtěnka-no label

Rtěnky Poppy King jsou k dostání pouze v sedmi světových zemích, Zdroj: sxc.hu

Že jste o Poppy King nikdy neslyšela? Není divu. Rtěnky a lesky této značky se prodávají pouze v sedmi zemích světa, a přestože ji prakticky nikdo nezná, Poppy King je jednou z nejuznávanějších osobností soudobého kosmetického průmyslu.

Její produkty dosahují nesrovnatelně vyšší kvality, než jakou se mohou pochlubit všechny ostatní rtěnky, a to zejména proto, že Poppy King je, jak sama říká, především zákaznicí, ne prodejcem.

Magická moc správné rtěnky

Za její prací je vidět srdce a ryzí nadšení pro věc. Poppy tvrdí, že rtěnky mají magickou moc a s tou správnou vám už nic nemůže být překážkou na cestě ke hvězdám. A v čem vlastně tkví kouzlo rtěnek Lipstick Queen oproti těm obyčejným?

Poppy King klade velký důraz na množství pigmentu. Její rtěnky ho mají mnohem víc než ty ostatní, čímž nabývají neuvěřitelnou hutnost a sytost, takže během večera už nemusíte odbíhat na toaletu a stokrát kontrolovat, jestli stále drží a případně se přemalovat. Rtěnka Poppy King totiž na rtech vydrží nepřekonatelně dlouho.

FOTO: Poppy King

Poppy King se na trhu s rtěnkami pohybuje už téměř dvacet let, Zdroj: youtube.com

Vybrat si lze z několika pigmentových variací, od těch jemných, méně pigmentových, až po ty pigmentem přímo přetékající. Odstínová paleta je také velmi bohatá. Je libo denim růžová, nude, fuchsiová, oranžová anebo glamour rudá? Poppy King vyrábí vše v těch správných vintage glamour odstínech à la 40. léta, tak proč nevsadit na nadčasovou klasiku?

Kdo je Poppy King?

A kdo je vlastně ona záhadná Poppy King? Poppy King pochází z australského Melbourne, kde také v roce 1992 začala svůj business s rtěnkami rozjíždět, tehdy ještě pod značkou Poppy. Hned za první rok podnikání se jí podařilo vydělat neuvěřitelný milion dolarů, a rok na to už to bylo čtyřikrát tolik!

Poppy King pod značkou Poppy na trhu existovala celých 12 let, dokud ji nezlákal kosmetický gigant Esteé Lauder. Už v roce 2006 ale Poppy opět zatoužila dělat své vlastní věci, a tak ještě téhož roku přišla se svou novou značku Lipstick Queen.

FOTO: Poppy King Nude

Lipstick Queen odstín Nude, Zdroj: youtube.com

Co je na nich jiného? Nic, Poppy King své rtěnky dělá se stále stejnou láskou a zápalem jako tehdy v 18 letech, kdy začínala.

Vydala také biografii Lessons of a Lipstick Queen, kde popisuje svou vášeň k rtěnkám pramenící od útlého dětství, ale také zklamání ze své úplně první značkové rtěnky, které ji nakonec přivedlo na cestu k tomu, stát se výrobcem snad nejlepších rtěnek, jaké kdy byly na trhu k dostání.

Vyzkoušejte nahý make-up podle Emmy Watson

Pokud také zatoužíte po své vlastní Lipstick Queen, asi nejbližší obchod, kde jsou k dostání, je pro naši zeměpisnou šířku v Londýně. Ale nezoufejte, na webových stránkách této značky je i e-shop. Navíc je rtěnka i poměrně finančně dostupná, vyjde na 18 dolarů a vy už ji nikdy nebudete chtít dát z ruky.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Rtěnka, která vydrží na rtech celý den? Zázrak jménem Poppy King