Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Nahý make-up podle Emmy Watson zvládnete za pár minut

Redakce

Redakce

28. 7. 2011

Vypadat jako nenalíčená, ale přesto být perfektní a dokonalá? Letošní letní hit vám to nabízí v plné kráse. S nahým make-upem dnes okouzlíte své okolí a přitom jeho nanesení trvá jen pár minut!

Dnes a denně se my ženy zabýváme otázkou líčení. Snažíme se vypadat upraveně, krásně a působit přitažlivě. Ať už pro partnera, pro své okolí nebo jen pro sebe. Ženy si jednouše na svém vzhledu potrpí a rozhodně na tom není nic špatného.

Letošní léto se nese ve stylu nespoutanosti, uvolněnosti a lehkosti. K takovému stylu se nejlépe hodí jedinečný nahý make-up. Při jeho nanášení platí, že méně je více, a jeho kouzlo spočívá v jednoduchosti. Inspirovat se můžete například u jedné z hlavních postav proslulého Harryho Pottera, Emmy Watson. Ta přímo ztělesňuje přirozenou krásu s lehkým make-upem, vypadá dokonale a nespatříte na ní známky přehnaného líčení. Tímto trikem podtrhává svou přirozenou krásu a dodává jí šmrnc a eleganci.

Jak docílit dokonalého vzhledu?

Aby se vám podařilo získat tento vzhled, je třeba se vším zacházet velmi opatrně a s rozvahou. Jako podklad použijte rozjasňující krém, který aplikujte čistými prsty na obličej, zejména na oblasti, které jsou nejvíce vystaveny slunci, a rozetřete doztracena.

Poté zvolte lehký jemný make-up v barvě vaší pleti. Nesmí to být ani příliš tmavý, ani příliš světlý odstín, protože výsledek by pak vypadal příliš uměle. Mělo by se jednat jen o velmi tenkou vrstvu, která nezpůsobuje nežádoucí mapy na obličeji, ale na druhou stranu zakryje drobné nedostatky pleti.

Víte, že Emma je nejlépe oblékanou ženou roku?

Mladistvý a rozzářený vzhled vám dodá trocha růžové či broskvové tvářenky, kterou lehce potřete tváře. Oči namalujte jen řasenkou a rty přetřete jemným, béžovým nebo světle růžovým leskem. Pokud chcete oči ještě trochu zvýraznit, použijte stíny v krémové nebo broskové barvě, které naneste na oční víčka, a také trochu pod spodní řasy. Dodá vám to rozzářený pohled. Nakonec můžete ještě trochu bílé barvy přidat do vnitřního koutku očí. Nahý make-up je hotový a vám teď nezbývá, než se do něj s chutí pustit!

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Nahý make-up podle Emmy Watson zvládnete za pár minut