×
TOPZINE.cz

Romeo a Julie: Drsňačka z Opravdové kuráže našla svou lásku

FOTO: Hailee SteinfeldRežisér Carlo Carlei se rozhodl oživit příběh Romea a Julie. Začátkem letošního roku byla pro roli Julie vybrána Hailee Steinfeld a po zdlouhavém a náročném konkurzu se našel i správný Romeo. Douglas Booth, který se objevil v seriálu Pilíř země, dokázal obstát před tvrdou konkurencí, čítající bezmála 300 potencionálních Romeů.

FOTO: Hailee Steinfeld
Herečka Hailee Steinfeld se proslavila díky filmu Opravdová kuráž, Zdroj: youtube.com

Zatímco mladičkou Hailee Steinfeld, která zazářila ve filmu Opravdová kuráž, si režisér Carlo Carlei pro roli Julie vybral již v dubnu letošního roku, na Romea si musel nějakou chvíli počkal. Ze tří set uchazečů vyšel nakonec jako vítěz Douglas Booth, devatenáctiletý nováček, který má sice na svém kontě úspěšný seriál, ale přesto jeho filmografie značně pokulhává.

Příběh Romea a Julie je notoricky známým a již spatřilo světlo světa mnoho jeho filmových zpracování. Uvidíme, zda  Hailee jako Julie, dcera z rodu Kapuletů, a Douglas coby Romeo dokáží vystihnout tragický příběh lásky tak jako kdysi sám Shakespeare.

Anglický herec Douglas Booth se vedle hraní věnuje i modelingu. Jako model se zúčastnil několika kampaní značkové módy Burberry, jejíž tváří je i Emma Watson. V letošním roce jej můžeme zhlédnout ve filmu LOL:Laughing Out  Loud po boku Miley Cyrus.

Romeo and Juliet

Romantický / Drama
Itálie / USA, 2012

Režie: Carlo Carlei
Hrají: Hailee Steinfeld, Douglas Booth, Holly Hunter, Ed Westwick, Kodi Smit-McPhee

Premiéra: rok 2012Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..