Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Hailee Steinfeld míří po svém debutu v Opravdové kuráži do dalšího filmu

Kristýna Motlová

Kristýna Motlová

27. 2. 2011

FOTO: Hailee SteinfeldByť není mladičká Hailee Steinfeld úplným filmovým nováčkem, snímek Opravdová kuráž byl její celovečerní prvotinou. A hned jí kromě slávy přinesl i nominaci na Oscara za nejlepší herečku ve vedlejší roli. Hailee ale nezahálí, a tak nedávno kývla na další filmovou nabídku.

FOTO: Hailee Steinfeld

Nová filmová naděje: herečka Hailee Steinfeld, Zdroj: youtube.com

Teprve čtrnáctiletá rodačka z Kalifornie by se měla objevit v plánovaném psychologickém thrilleru Forgotten. Ten bude natočen na motivy stejnojmenného románu od autorky Cat Patrick. V kinech by měl mít premiéru v roce 2012.

Film vypráví příběh mladé London Lane. Té se každou noc v čase 4:33 vymaže paměť a jediné, co si následujícího rána v hlavě vybaví, jsou události z její vlastní budoucnosti. London se svoji schopnost snaží využívat jako navigaci pro své vztahy a život na střední škole. Jednoho dne ale začne prožívat znepokojující záběry ze své minulosti a její mysl přestává fungovat tak, jako dřív. London si uvědomí, že aby mohla pochopit současnost a budoucnost, musí nejprve vyřešit své problémy z minulosti.

Hailee Steinfeld s Jeffem Bridgesem ve filmu Opravdová kuráž, Zdroj: distributor filmu

Zatím není jasné, kdo bude režisérem a scenáristou filmu, stejně tak jsou i další herecká jména zatím ve hvězdách. Jisté ale je, že pro Hailee Steinfeld bude role London Lane šancí k potvrzení jejích hereckých kvalit, které nám předvedla v již zmiňovaném coenovském westernu. Zda jí ztvárnění odvážné pistolnice přinese i sošku Oscara, se dozvíme již brzy. Slavnostní ceremoniál můžete sledovat v pondělí od 2:00 středoevropského času.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Hailee Steinfeld míří po svém debutu v Opravdové kuráži do dalšího filmu