×
TOPZINE.cz

Rolling Stones slaví padesát let. Poslechněte si dnešní nový song

FOTO: Rockový bouřlivák Mick Jagger

Rolling Stones dnes představili nový song nazvaný One More Shot. Bude součástí kompilace největších hitů GRRR, která vyjde v pondělí 12. listopadu.

FOTO: Rolling Stones
Rolling Stones Zdroj: myspace.com

One More Shot je druhou novinkou, které letos vyšla z dílny Stones. Mick Jagger, Keith Richards, Ronnie Wood a Charlie Watts se vrátili do studia po sedmi letech.

Čtěte také, co si myslí rockové hvězdy o Simonu Cowellovi

Důvodem byla právě příprava dvou nových tracků, které mají korunovat výběr největších hitů nazvaný GRRR. Ten vyjde 12. listopadu a jeho obal zdobí podobizna King Konga s typickou červenou pusou, známým logem kapely.

[youtube-height=25]iecBKNWn6hc[/youtube]

Rolling Stones – One More Shot

Výběr vychází u příležitosti jubilea. Rolling Stones totiž letos slaví padesát let od začátku kariéry. Před půlstoletím začínali v londýnském klubu Marquee, který se postupem času proslavil jako líheň budoucích hvězd.

Na tomto místě začíná i nový dokument nazvaný Crossfire Hurricane, který měl premiéru minulý měsíc. Mapuje celou kariéru od skromných začátků přes rychlý vzestup až po rozvoj rockového životního stylu, který Stones dovedli k dokonalosti.

Kapela na podporu zmíněné kolekce hitů GRRR vyrazila na turné. Zatím zahrála kromě domovské Velké Británie ve Francii a na programu jsou také koncerty v USA, tím však prý šňůra neskončí. Stones se zmínili i o zatím neurčitých plánech zahrát si na proslulém britském festivalu Glastonbury. Zdá se tedy, že ani po pěti nabitých dekádách se angličtí rockoví veteráni zdaleka nechystají do důchodu.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..