Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Robbie Williams chystá koncert v Praze. V dubnu přijede do O2 arény

Adam Vrána

Adam Vrána

18. 11. 2013

Britský zpěvák a skladatel Robbie Williams oznámil v rámci evropského turné koncertní zastávku v České republice. Do pražské O2 arény zavítá s novým albem Swing Both Ways 26. dubna 2014. Vstupenky budou k dostání v sítí Sazkaticket.

FOTO: Robbie Williams

Robbie Williams. | Zdroj: Livenation

Williamsova aktuální swingová nahrávka vyšla 15. listopadu. Kromě producenta Guye Chamberse (dělal na deskách Jamieho Culluma či Kylie Minogue) na ní ke spolupráci přizval zpěváka a herce Michaela Bublého nebo vokalistky Kelly Clarkson a Lilly Allen.

„Plánoval jsem, že deska bude velmi podobná té poslední, a pak jsem si uvědomil, že to vlastně není to, co jsem chtěl,“ líčí Williams proces vzniku alba a zároveň přiznává původní záměr připodobnit Swing Both Ways k jeho poslední studiovce Také the Crown. Společné rysy její finální podobě neupírá, zároveň ale věří, že si své příznivce určitě najde.

Zpěvák je držitelem řady cen i světového rekordu

Jeden z nejúspěšnějších interpretů současnosti prodal celkem přes 60 milionů alb a na kontě má kromě nedávno získané ceny v anketě Q Awards i 17 cen Brit Awards. Mimo to se Williams zapsal i do Guinessovy knihy rekordů, když v roce 2006 během jednoho dne prodal přes 1,6 milionů vstupenek na koncertní turné.

Lístky na pražský koncert je možné rezervovat prostřednictvím sítě Sazkaticket. Pro členy fanklubu budou k dostání od 4. prosince, oficiálně se začnou prodávat o dva dny později. V obou případech v ceně od 1.790 do 2.590 korun.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Robbie Williams chystá koncert v Praze. V dubnu přijede do O2 arény