Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Rihanna zabodovala na Facebooku. Získala letos největší počet fanoušků

Denisa Šebestová

Denisa Šebestová

19. 12. 2011

Barbadoská hvězda Rihanna získala letos nejvíce fanoušků na Facebooku, konkrétně 47 milionů. Zpěvačka zároveň triumfovala i v seznamu nejčastěji přehrávaných písní na téže sociální síti se svým singlem We Found Love.

FOTO: Rihanna

Rihanna v klipu Cheers, Zdroj: youtube.com

Na této písni Rihanna spolupracovala s Calvinem Harrisem, oceňovaným skotským hudebníkem a producentem. Jedná se o první singl z jejího letošního, v pořadí již šestého alba Talk That Talk. Vzhledem k tomu, že píseň vyšla teprve v září letošního roku, jde rozhodně o velmi slušný úspěch.

Čtěte také: Rihanna natočila chladnokrevnou vraždu do klipu Man Down

Zdá se, že Facebook používá i obstojné množství fanoušků reggae. Pokud jde o počet příznivců, v těsném závěsu za Rihannou se totiž drží Bob Marley. Až dosud mu projevilo přízeň přes 32 milionů fanoušků. Na třetím místě je kanadská rebelská princeznička Avril Lavigne. Dále na seznamu figurují francouzský DJ David Guetta, španělský lamač srdcí Enrique Iglesias a R´n´B hvězda Usher.

David Guetta má v této facebookové hitparádě několik želízek v ohni. Jeho skladby Titanium, na níž spojil síly s australskou zpěvačkou Siou, a Without You, na které se podílel pro změnu Usher, totiž patří na Facebooku k nejhranějším.

Pokud jde o písně, které si na Facebooku pouštělo nejvíce lidí, Rihanně šlape na paty Katy Perry s chytlavou Last Friday Night a skladba Sexy And I Know It od americké formace LMFAO.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Rihanna zabodovala na Facebooku. Získala letos největší počet fanoušků