Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Řezník žádá Slavíka neprávem, tvrdí ředitel Machetteho labelu

Denisa Šebestová

Denisa Šebestová

1. 12. 2013

V bouřlivé diskusi okolo organizace letošního ročníku Českého slavíka se ozval další hlas. Oficiální prohlášení na podporu Johnyho Machetta vydal Antonín Milata, ředitel labelu RedHead Music, který Machetta zaštiťuje.

Johny Machette. Reprofoto: youtube.com

Johny Machette, | Zdroj: Reprofoto

„Řezník se s velkou pravděpodobností za vítěze soutěže Hvězda internetu označuje neprávem,“ tvrdí Milata.  „Nepolemizuji o správnosti či nesprávnosti jeho vyloučení, jen chci dokázat, že s velkou pravděpodobností nespravedlivě požaduje obdržení hlavní ceny a udělení prvního místa v anketě,“ upřesňuje.

Vítězství Johnyho Machetta podle ředitele podporují následující čísla. Machette má proti Řezníkovi dvojnásobek facebookových fanoušků (přes 67.000 proti Řezníkovým 32.000), jeho nejúspěšnější video na Youtube si pustilo téměř desetkrát více diváků než nejsledovanější klip Řezníkův.

Více fanoušků jako argument

„Johny Machette má na internetu bezpochyby více fanoušků a je o něj větší zájem než o Řezníka,“ komentuje to Milata. „Ke ‚škodě‘ Johnyho Machetta ovšem jeho fanoušci nejsou agresívní a sprostí,“ přisadil si ředitel na účet příznivců kontroverzního rappera. Faktem je, že mezi Machettovými fanoušky převažuje spíše náctileté publikum.

Výsledky soutěže Hvězda internetu nebyly zveřejněny. Milata však prohlašuje, že pořadatelé Slavíka jeho společnost neoficiální cestou ujistili, že Řezník nebyl z ankety vyřazen. Johnymu Machettovi tedy podle něj náleží vítězství právem.

Mladý rapper Johny Machette, vlastním jménem Jonáš Čumrik, začínal v projektu HZM. Nyní je na sólové dráze, letos zabodoval videoklipem k tracku Se zbláznim, který obsahuje sample z úspěšného songu Can´t Hold Us amerického rappera Macklemorea. Po vyřazení rappera Řezníka se stal vítězem kategorie Hvězda internetu.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Řezník žádá Slavíka neprávem, tvrdí ředitel Machetteho labelu