×
TOPZINE.cz

Řezník žádá Slavíka neprávem, tvrdí ředitel Machetteho labelu

Johny Machette. Reprofoto: youtube.com

V bouřlivé diskusi okolo organizace letošního ročníku Českého slavíka se ozval další hlas. Oficiální prohlášení na podporu Johnyho Machetta vydal Antonín Milata, ředitel labelu RedHead Music, který Machetta zaštiťuje.

Johny Machette, | Zdroj: Reprofoto

„Řezník se s velkou pravděpodobností za vítěze soutěže Hvězda internetu označuje neprávem,“ tvrdí Milata.  „Nepolemizuji o správnosti či nesprávnosti jeho vyloučení, jen chci dokázat, že s velkou pravděpodobností nespravedlivě požaduje obdržení hlavní ceny a udělení prvního místa v anketě,“ upřesňuje.

Vítězství Johnyho Machetta podle ředitele podporují následující čísla. Machette má proti Řezníkovi dvojnásobek facebookových fanoušků (přes 67.000 proti Řezníkovým 32.000), jeho nejúspěšnější video na Youtube si pustilo téměř desetkrát více diváků než nejsledovanější klip Řezníkův.

Více fanoušků jako argument

„Johny Machette má na internetu bezpochyby více fanoušků a je o něj větší zájem než o Řezníka,“ komentuje to Milata. „Ke ‚škodě‘ Johnyho Machetta ovšem jeho fanoušci nejsou agresívní a sprostí,“ přisadil si ředitel na účet příznivců kontroverzního rappera. Faktem je, že mezi Machettovými fanoušky převažuje spíše náctileté publikum.

Výsledky soutěže Hvězda internetu nebyly zveřejněny. Milata však prohlašuje, že pořadatelé Slavíka jeho společnost neoficiální cestou ujistili, že Řezník nebyl z ankety vyřazen. Johnymu Machettovi tedy podle něj náleží vítězství právem.

Mladý rapper Johny Machette, vlastním jménem Jonáš Čumrik, začínal v projektu HZM. Nyní je na sólové dráze, letos zabodoval videoklipem k tracku Se zbláznim, který obsahuje sample z úspěšného songu Can´t Hold Us amerického rappera Macklemorea. Po vyřazení rappera Řezníka se stal vítězem kategorie Hvězda internetu.

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


2 Komentáře Řezník žádá Slavíka neprávem, tvrdí ředitel Machetteho labelu

  1. -Machette má proti Řezníkovi dvojnásobek facebookových fanoušků (přes
    67.000 proti Řezníkovým 32.000), jeho nejúspěšnější video na Youtube si
    pustilo téměř desetkrát více diváků než nejsledovanější klip Řezníkův.

    vážený pane Milota,ráda bych vám od srdce řekla,že Machettovo klip ,,Se zbláznim“ si lidé pouští z velké části jen proto,aby se tomu zasmáli..poslouchaj to akorát tak 13ti letí fakani. ten beat je skvělej a právem patří Macklemorovi!! Lidi vzpamatujte se..Řezníka aspoň lidi,co to poslouchaj berou vážně..má něco do sebe ,rozhodně víc než namyšlenej debílek Machetta,co ještě ke všemu krade beaty..Řezník je skvělej a někam to dotáhne! doufam,že za timto názorem stojí více lidí,co je proti tomu co se tady v tý zemi děje!! jsme opravdu národ debilů

  2. Pokud Tonda ví něco o FB Pages, tak všem kecá. To, že má Johnny 2x tolik „fanoušků“ nic neznamená. Důležitější číslo je to druhé, tedy „talking about this“, kde má řezník 2x vetší výsledek, než Machette. Jeho fanoušci nejsou „mrtvé duše“, tedy ve výsledku má na sociálních sítích mnohem větší podporu. Youtube se věřit také nedá, vzhledem k tomu, že klip a hudba Johnnyho se dostane jednoduše do médií a TV. Narozdíl od Řezníka, který se mezi lidi distane čistě virálním způsobem a doporučením. Opět se to dá tedy brát spíše tak, že v realném výsledku má větší podporu Řezník.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..