×
TOPZINE.cz

Výsledky ankety Český slavík 2013: Gott trumfnul Kluse o 47 hlasů

FOTO: Karel Gott
Foto: Tereza Menclová, TOPZINE.cz

Letošní ročník ankety Český slavík zná své vítěze. V hlavních kategoriích bodovali vesměs titíž interpreti jako loni – s výjimkou zpěváka roku, kde jen s těsným rozdílem zvítězil nad Tomášem Klusem Karel Gott. Ten se letos stal zároveň i Absolutním slavíkem.

Karel Gott se letos dočkal slavíků hned dvou. | Foto: Tereza Menclová, TOPZINE.cz

Kategorii zpěvaček již pošestnácté opanovala Lucie Bílá. Druhou příčku obsadila Lucie Vondráčková a bronzového slavíka si odnesla Aneta Langerová, čímž si oproti loňsku polepšila hned o tři místa.

Poprvé se udělovala cena za nejhranější písničku rádia Impuls, kterou získali Tomáš Klus a frontman skupiny Kryštof za píseň Cesta. Ocenění se dočkalo i vizuální ztvárnění skladby v podání režiséra Radka Karka v kategorii MTV videoklip roku.

Jako Slavíci bez hranic pošesté bodovali No Name. Cenu v kategorii skupina roku si odnesla kapela Kryštof, jež byla v anketě takto oceněna vůbec poprvé. Objevem roku byl vyhlášen 16letý Adam Mišík, mladší syn zakladatele skupiny Etc… Vladimíra Mišíka, kdežto hvězdou internetu se stal kontroverzní rapper Jonáš Čumřik alias Johny Machette.

Výsledky ankety Český slavík 2013

Kategorie zpěváků:

1. místo – Karel Gott

2. místo – Tomáš Klus

3. místo – Richard Krajčo

Kategorie zpěvaček:

1. místo – Lucie Bílá

2. místo – Lucie Vondráčková

3. místo – Aneta Langerová

Hudební skupina: Kryštof

Skokan roku: Abba Stars

Objev roku: Adam Mišík

Slavíci bez hranic: No Name

Nejhranější písnička rádia Impuls: Kryštof – Cesta ft. Tomáš Klus

MTV videoklip roku: Kryštof – Cesta ft. Tomáš Klus

Mattoni hvězda internetu: Johny Machette

Absolutní slavík: Karel Gott

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


3 Komentáře Výsledky ankety Český slavík 2013: Gott trumfnul Kluse o 47 hlasů

 1. Nebudu se vyjadřovat k výsledkům, ale nedá mi se nevyjádřit k úrovni živého televizního přenosu. Něco tak po profesionální stránce zpackaného (hlavně co se týká zvuku) jsem už dlouho nezažil a mohl bych to omluvit snad ještě v dobách, kdy televize začínala (vím o čem mluvím – zažil jsem to :-) ). Nelze si než přát, aby si příště dal štáb větší práci s přípravou přenosu a na tak privilegované místo jako je „kecpult“ na podiu přidal např. záložní mikrofon navíc.

 2. ….ať se na mě nikdo nezlobí, Mr. Gott je jistě borec, když tolikrát zvítězil, ale „zaclánět a zabírat“ místo jiným (kteří jsou srovnatelně nebo lepší) to není gentlemanské gesto ani chování….!!!!!!
  Někdo by se měl nad tím trochu zamyslet, že ano….?!!
  A všichni víme, kdo by to měl být…..!!!!!!!!!!!!!!!
  Přeji všem hezký den….!
  Díky moc.

 3. Nic proti Mr. Gottovi, ale už by se opravdu neměl této soutěže zúčastňovat a uvolnit místo také někomu jinému. Je to už OPRAVDU TRAPNÉ, že vždy to vyhraje on – to jsou pořád dokola ti samí. To se ani nemusíte dívat na př. přenos. Je to max. TRAPNÉ, že Mr. Gott tam zabírá místo již nějakých více než 30 let…..!!!!!!!!!!!!!!!
  Fuj….
  Děkuji za prostor k vyjádření názoru…!!!!
  Hezký den.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..