Režisér filmu 12 opic uvede nový film. Podívejte se na trailer

Terry Gilliam, režisér snímků 12 opic či Imaginárium Dr. Parnasse, se opět vrací na scénu. V jeho nejnovějším filmu The Zero Theorem, který má mít letos premiéru, uvidíme Matta Damona i Tarantinova oblíbence Christophera Waltze.

Christopher Waltz si zahraje génia pátrajícího po smyslu života. Zdroj: Distributor filmu
Christopher Waltz si zahraje génia pátrajícího po smyslu života. Zdroj: Distributor filmu

Příběh The Zero Theorem se odehrává v orwellovském světě, kde je každý kamerově sledován korporací nazvanou Management. Qohen Leth (Waltz) je počítačový génius, jenž pracuje na teorému hledajícím odpověď na otázku, zda má život smysl, a případně jaký. Po souhře náhod, která mu domů zavede dva rebely Managementu, tak s jejich pomocí přichází na řešení svého úkolu.

Nic však není takové, jak se na první pohled může zdát. Z rebelující dvojice se vyklube pár pracující pro Management, který má za úkol udržet kontrolu nad Lethovým zjištěním. Ten je jimi zavlečen do virtuální reality své duše, aby našel pravdu a odpovědi, po kterých i Management prahne.

Trailer k tomuto filmu pronikl na internet v červnu loňského roku, ale záhy byl odstraněn. Teď ovšem došlo k jeho oficiálnímu zveřejnění a diváci se tak mohou připravit na to, co si pro ně Gilliam tentokrát připravil.

Ohodnoťte tento článek

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*