Menu
TOPZINE.cz
Hudba

RECENZE: The Prodigy na Rock for People 2012 si s časem nelámali hlavu

Redakce

Redakce

5. 7. 2012

Ač jsou návštěvníci festivalu Rock for People převážně milovníci kytarové hudby, The Prodigy ve středu večer 4. července v Hradci Králové rozdováděli snad všechny festivalové fanoušky.

The Prodigy byli vyvrcholením středečního programu RfP 2012 Foto: Miroslav Tkadlec, TOPZINE.cz

Historie se opakuje. The Prodigy už hradecký festival jednou navštívili, konkrétně 4. července 2010. Po dvou letech se tito průkopníci elektronické hudby vrátili na místo činu a opět předvedli oslňující show.

Line-up festivalu Rock for People jasně uváděl, že The Prodigy vystoupí od 22:20. Kapelu však žádný předem určený program nezajímal, a tak nechali s klidem své fanoušky 40 minut čekat. Davem se s postupem času nesly naštvané výroky, ale když se Angličané v jedenáct hodin přiřítili na pódium, vše jim bylo odpuštěno.

Zjistěte také, jak si na Rock for People vedli Franz Ferdinand!

Na The Prodigy čekalo v Hradci Králové 25 tisíc fanoušků, kteří byli ochotni zběsile pařit a poskakovat do rytmu nejznámějších písní této trojice, jako například Firestarter. Při songu Smack My Bitch Up! donutili celé publikum, aby si sedlo na zem a na jejich povel všichni vyskočili. Pak už následovalo jen poděkování a strohé rozloučení.

Podívejte se také na fotky z celého středečního programu RfP 2012

Festivalové fanoušky to však nerozhodilo a svým potleskem dokázali The Prodigy vrátit zpět na scénu. A to se jim vyplatilo, kapela totiž jako náhradu za dlouhé čekání na začátek koncertu své věrné publikum odměnila patnáctiminutovým přídavkem.

The Prodigy

4. července
Festival Rock for People 2012, Festivalpark, Hradec Králové

+ velkolepá světelná show
+ kapela plná života a pohybu
+ dlouhý přídavek

– více než půlhodinové čekání na začátek koncertu

Hodnocení: 70%

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

RECENZE: The Prodigy na Rock for People 2012 si s časem nelámali hlavu