Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Rapper T.I. byl propuštěn z vězení. Nyní chystá reality show

Adriana Semlová

Adriana Semlová

4. 9. 2011

Americký rapper T.I. ve středu opustil zdi věznice, kde strávil téměř rok. Nyní televizní stanice VH1 oznámila, že s rapperem chystá reality show.

FOTO: Rapper T.I.

Rapper T.I., Zdroj: trapmuzik.com

Třicetiletý atlantský rapper T.I., vlastním jménem Clifford Harris, byl odsouzen v říjnu 2010 k jedenácti měsícům za mřížemi za nedovolené ozbrojování a držení drog, které se našly v jeho autě. Je to již jeho druhé zatčení během tří let.

Čtěte také: Varieté na DVD: Na jevišti vládne Aguilera zpěvem. Tancem moc ne

Několik hodin po propuštění rappera z vězení sdělil hudební kanál VH1, že s hudebníkem chystá spolupráci. Jedná se o sérii deseti dílů, která se bude zabývat rapperovým návratem do reálného světa a připravovaným albem. Nová reality show se bude premiérově vysílat 5. prosince.

T.I. svou kariéru odstartoval v roce 2001 a slávu si získal jako herec a hudební producent. Také se prosadil jako rapper a zpěvák a spolupracoval s hvězdami jako Jay-Z, Kaney West nebo Lil Wayne. Minulý rok vyšla zatím jeho poslední deska s názvem No Mercy, na které si zazpívali Eminem, Chris Brown či Christina Aguilera.

V roce 2007 již byl T.I. zatčen za nelegální obchodování se zbraněmi. Nyní ukáže svoje soukromí v televizi a odtajní novinky, které se objeví na připravované desce.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Rapper T.I. byl propuštěn z vězení. Nyní chystá reality show