Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Ptejte se on-line skupiny Loyca na Topzine.cz!

Martin Peška

Martin Peška

16. 9. 2009

Dalším hostem, který bude zodpovídat dotazy čtenářů Topzine.cz, se stane v pátek 18. září rocková kapela Loyca, jejíž název vychází ze jména jihoamerického ptáka z čeledi špačkovitých: Sturnella Loyca neboli Vlhovce Dlouhoocasého, kterého skupina používá jako své logo a symbol.

Ptáček se objevil i na bookletu singlového CD, které vyšlo na začátku roku 2009 nejen k prvním narozeninám Loycy, ale také k desetiletým výročím společného působení Dandy Fruttiho s Honzou Podzimkem. Mezi jeden z jejich největších společných zážitků se stalo vystoupení z roku 2002 v kapele Astro Metro na legendárním Ozzfestu, tradičním putovním festivalu Ozzyho Osbourna.

Booklet singlového CD skupiny Loyca, Zdroj: Loyca

Booklet singlového CD skupiny Loyca, Zdroj: Loyca

Na singlovém CD se objevily skladby Human Shell a Lesson of the Fight, které na všech dosavadních vystoupeních skupiny okouzlily posluchače. Naše redakce má však informace o tom, že by kapela mohla brzy představit úplnou novinku. Zda se na ní můžete těšit už na oslavě nultých narozenin portálu Topzine.cz 10. října v pražském Abatonu, se můžete zeptat Loycy už nyní zde.

Online na Topzine.cz bude skupina odpovídat v pátek 18. září od 16 do 17 hodin.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Ptejte se on-line skupiny Loyca na Topzine.cz!