Menu
TOPZINE.cz
Divadelní hry, představení - novinky a recenze

Přijďte se seznámit do Rokoka. Divadlo chystá představení pro nezadané

FOTO: Viktor K. 2Třetí květnová sobota v Rokoku bude patřit těm, kteří si chtějí najít kulturní protějšek. Pražská scéna připravila divadelní představení pro nezadané s doprovodným programem.

FOTO: Viktor K. 2

Jiří Hána a Veronika Kubařová vynikají v komedii o Viktorovi K. Zdroj: mestskadivadlaprazska.cz

Městská divadla pražská nabízejí nezadaným mužům i ženám jedinečnou možnost seznámit se v divadelním prostředí. Večer vyhrazený pro nezadané, kteří hledají a dosud nemohli najít svůj kulturní protějšek, naplánovalo Divadlo Rokoko na sobotu 19. května. Večer je tentokrát vyhrazen ženám od 25 do 35 let a mužům od 30 do 45 let.

Divadelní představení pro nezadané zařazuje Divadlo Rokoko do svého programu již od roku 2010. „Podobný formát seznamovacích večerů běží úspěšně již řadu let v některých zemích EU i ve Spojených státech, a to konkrétně v muzeích,“ odhaluje pozadí nápadu Správní ředitelka Městských divadel pražských Eva Römerová, a upřesňuje: „Městská divadla pražská přenesla model do Prahy a umístila ho do divadla. Nejde o seznamku typu rychlé rande, ale o kulturní večer s divadelním představením a moderovaným doprovodným programem, v rámci kterého budou mít návštěvníci možnost se nenucenou formou seznámit.“

Program začíná v 19:00 komedií Viktor K. aneb Český národ neskoná, která pojednává o kuponové privatizaci, Harvardských fondech a Bahamských ostrovech.

Zanechte svému vyvolenému vzkaz

Po představení následuje doprovodný večerní program, který budou moderovat herci Veronika Kubařová a Jiří Hána. Oba účinkují i v samotné inscenaci, která večer odstartuje.

FOTO: Představení pro nezadané

V Rokoku můžete najít partnera s kladným vztahem k divadlu

Diváci si budou moci vychutnat welcome drink, absolvovat jednu ze tří komentovaných prohlídek divadelního zákulisí, připravena bude také tombola nebo Smilebox (fotokoutek).

V organizaci doprovodného programu je možnost seznámit se i pro ty méně smělé diváky – při příchodu dostane každý své číslo, pod kterým mu pak ostatní budou moci zanechat vzkaz.

Divadelní představení pro nezadané

Divadlo Rokoko

Kdy: sobota 19. května

Vstupné: 320 Kč (studenti 30 % sleva)

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Přijďte se seznámit do Rokoka. Divadlo chystá představení pro nezadané