Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Prahu čeká toxický večer. VŠCHT pořádá Rock for Chemists

Alena Uhlířová

Alena Uhlířová

18. 10. 2011

Vysoká škola chemicko-technologická v Praze se chystá na hudební smršť. Klub Matrix se otevře akci Rock for Chemists, na které vystoupí bývalí i současní studenti školy.

foto The Roads

The Roads, Foto: Tereza Ticháčková, Topzine.cz

Vysoká škola chemicko-technologická pořádá letos již druhý ročník hudební akce, kterou chce dokázat, že chemici nejsou podivní týpci v bílých pláštích, s brýlemi na nose a věčně upatlanýma rukama. Studenti, jak je obecně známo, jsou velmi všestranní lidé, a tak v jejich rukách budeme moci zahlédnout nejen zkumavky, ale také hudební nástroje.

Rock for Chemists se letos ponese v duchu motta Fresh music. Návštěvníci se tedy mohou těšit na žánrově pestré kapely s elánem do života. Headlinerem večera budou The Roads. Tato česko-britská sestava žijící v Berlíně už si vydobyla svou fanouškovskou základnu také u nás. Jejich koncerty se staly pověstnými. Obyčejné hraní dobré muziky se jim vždy tak nějak zvrhne do nekončící párty.

The Roads hrají s obrovským nasazením, kterým dostanou i to nejlínější publikum na světě. To ale nestačí k tomu, aby mohli vystupovat na Rock for Chemists. Podmínka studia na VŠCHT je však také splněna – díky Ondrovi Homolovi.

Čtěte také exkluzivní rozhovor s The Roads

Playlist dále zaplní jména jako Kapišto, Klika, Turandot nebo Way Out. O zábavu se tak postará pět kapel, jejichž hudba bude tím nejlepším lektvarem připraveným opravdovými specialisty.

Studenti odhalí své skryté talenty

Rock for Chemists má na svědomí Stavovská unie studentů VŠCHT, která se snaží trochu okořenit studentský a zaměstnanecký život školy. Rock for Chemists rozezní hudební nástroje již ve středu 19. října v pražském klubu Matrix.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Prahu čeká toxický večer. VŠCHT pořádá Rock for Chemists