Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Poznejte asfaltové Zabíjení

Jan Nohovec

Jan Nohovec

16. 6. 2009

Na počátku letošního roku vyšla v nakladatelství Crew břitká akční sci-fi Štěpána Kopřivy Asfalt, které jsme se i my věnovali v podrobné recenzi. A protože množství nadšených čtenářů unikl autorův debutový román Zabíjení, zmíněný vydavatelský dům si na přelom května a června připravil jeho nové vydání.

„Druhé vydání našeho prvního nekomiksového titulu… a zároveň prvního románu Štěpána Kopřivy, autora hitového Asfaltu a komiksu Nitro těžkne glycerínem. Kniha se jmenuje Zabíjení a popisuje příběh úspěšného psychopatického masového vraha, který má za úkol zachránit svět – samozřejmě tím, že zabije spoustu lidí. Tahle „kulhánkovská splatter-akce říznutá hláškami“ jak nazval knihu jeden z recenzentů, vyšla znovu ke Crweconu a čtenáři, kteří se chytli až na Asfalt, můžou dohnat svůj rest,“ vyjádřil se šéf nakladatelství Jiří Pavlovský.

A o co vlastně v téhle knize jde, kromě toho že o zabíjení? Popravdě řečeno, nic moc už toho nezbývá. Na druhou stranu je však nutno podotknout, že pokud byste si rádi přečetli v lifestylovém magazínu Spletterhouse recenzi na atentát spáchaný prstem božím, orálním sexem či křovinořezem a spláchli to haldou řízných hlášek, Zabíjení je pro vás jako dělané. A pokud stále ještě váháte, přečtěte si optimistickou anotaci ze zadní strany obálky:

První necomicsový titul nakladatelství Crew, první samostatný román Štěpána Kopřivy, první kniha s obálkou Jiřího Gruse, první česká akční sci-fi s psychopatickým masovým vrahem v hlavní kladné roli, první dárek vaší milované babičce, pokud potřebujete urychleně dědit.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Poznejte asfaltové Zabíjení