Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Porotkyně American Idol jsou na nože, vložil se už i prezident Obama

Redakce

Redakce

23. 10. 2012

FOTO: Mariah CareyAmerická rapperka Nicki Minaj po neshodách s Mariah Carey ohledně výkonu soutěžících v soutěži American Idol zahájila vůči své porotcovské kolegyni sérii urážek. Ta však nezůstala dlouho v klidu.

FOTO: Mariah Carey

Mariah Carey Zdroj: mariahcarey.com

Americké deníky se přou o to, zda byly hádky vyvolány tím, že Nicki Minaj pohrozila Mariah „knockoutem,“ anebo to byla údajná nadávka „děvka,“ kterou měla pronést Mariah na účet Nicki.

Čtěte také o Justinu Bieberovi a Beatles

Potyčky mezi porotkyněmi byly během vysílání natolik tvrdé, že producenti dokonce museli ten den přerušit natáčení, aby zpěvačky měly čas se uklidnit.

To se jim však zatím zcela nepodařilo, navzdory tomu, že se jim snažili pomoci jejich kolegové Keith Urban a Randy Jackson. Kauza došla už tak daleko, že se k ní vyjádřil i americký prezident Barack Obama: „Jsem si jistý, že se obě výjimečné umělkyně budou schopny domluvit.“ Avšak na otázku, která ze zpěvaček je jeho oblíbenější, řekl: „Mariah. Vlastně se s ní a jejím manželem Nickem znám. Je to úžasná žena.“


A tak nezbývá než doufat, že se výbušná Nicki i sebevědomá Mariah zklidní natolik, aby mohla soutěž pokračovat obvyklým způsobem, a manažeři soutěže tak budou moci dál doufat ve zvýšení sledovanosti. Ta totiž při minulé sérii Idolu klesla na historické minimum, loňský finální večer sledovalo jenom 21,5 milionu diváků.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Porotkyně American Idol jsou na nože, vložil se už i prezident Obama