Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Justin Bieber přezpíval Let It Be od The Beatles a získal si rockery

Redakce

Redakce

20. 10. 2012

Kanadský zpěvák Justin Bieber přišel s coverem nesmrtelného hitu Let It Be od legendárních The Beatles, a to v zákulisí americké talentové soutěže X Factor. Níže se můžete přesvědčit a song si poslechnout.

FOTO: Justin Bieber

Justin Bieber Zdroj: Universal Music

Miláček náctiletých posluchaček předvedl improvizované vystoupení v americké soutěži X Factor, které se zúčastnil jako jeden z mentorů pro právě probíhající sérii.

Ocitl se v porotě, kde sedí i producent L.A. Reid, zakladatel soutěže Simon Cowell a zpěvačky Demi Lovato a Britney Spears. Nápad přizvat k nim Justina Biebera byl nepochybně dalším pokusem zvýšit pořadu sledovanost.

Video zachycuje zpívajícího Justina a jeho kolegu L.A. Reida, který si současnou popovou hvězdu uznale prohlíží. Bieberův cover má s originálem pramálo společného a pištivý nedospělý hlas může osobitému vokálu Johna Lennona jen těžko konkurovat.

Přesto však server ultimateclassicrock.com zdůrazňuje a oceňuje, že Justin Bieber zpíval zpaměti, zatímco spousta mladých lidí ani neví, kdo Beatles doopravdy byli. Těžko ale říct, jestli zrovna zpěvákova snaha připomenout starý hit pomůže rozšířit teenagerovské povědomí o klasicích popmusic.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Justin Bieber přezpíval Let It Be od The Beatles a získal si rockery