Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Porotce X Factoru Cowell: Britney je fajn, ale někdy i překvapivě protivná

Jana Popelková

Jana Popelková

23. 9. 2012

Simon Cowell, zakladatel a porotce soutěže X Factor, se zlobí na televizi NBC. Také mu prý dávají trochu zabrat kolegyně v porotě, Britney Spears a Demi Lovato.

FOTO: Simon Cowell

Simon Cowell Zdroj: youtube.com

Cowella rozčililo rozhodnutí americké televizní stanice NBC vysílat pořad The Voice (americký předobraz Hlasu Československa) ve stejném čase, kdy běží na jiném kanálu soutěž X Factor. Druhou jmenovanou show Cowell sám vytvořil a je v ní porotcem.

Šéf poroty je toho názoru, že televize nutí fanoušky vybrat si mezi konkurenčními pořady. „Počínání stanice NBC hodnotím jako neprofesionální, cynické a bezohledné,“ prohlásil.

Čtěte také o sporech týkajících se Rihanny

Divákům také nastane dilema mezi Christinou Aquilerou v The Voice a Britney Spears, která se jako porotkyně poprvé představí v X Factoru.

Cowell Britney veřejně pochválil za to, jak bere porotcování v X Factoru vážně. Také se však zmínil, že ho překvapilo, jak nepříjemná dovede popová princezna být. „Někdy je opravdu těžké se jí zavděčit. Na druhou stranu je nebojácná a nepředvídatelná, a proto jsem si ji oblíbil.“

Další porotkyní bude v X Factoru dvacetiletá americká zpěvačka a herečka Demi Lovato, kterou Cowell vybral, protože bude mnoha soutěžícím věkově blízká.

Jejich vztah však není právě nekonfliktní. „Mám ve zvyku spolupracovat s protivnými lidmi,“ utrousil žertem Cowell v narážce na časté přestřelky mezi ním a Lovato. Ta mu rýpnutí vrátila i s úroky: „Je to tak trochu blb, ale v zákulisí spolu vycházíme dobře!“

V nové řadě X Factoru by podle porotcových slov mělo být více prostoru pro ukázky z konkurzů, přípravu soutěžících a též spoustu jízlivosti, bez níž by asi nebyl Cowell Cowellem.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Porotce X Factoru Cowell: Britney je fajn, ale někdy i překvapivě protivná