Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Kvůli Rihanně se handrkují hudebníci. A zpěvačka vydá nové album

Redakce

Redakce

18. 9. 2012

FOTO: RihannaRihanna vydá v listopadu nové album. Půjde o sedmou desku ve zpěvaččině kariéře. První singl z dosud nepojmenovaného LP by měl vyjít 17. září.

FOTO: Rihanna

Rihanna Zdroj: myspace.com

Barbadoská kráska bude se svým novým počinem navazovat na poslední album Talk That Talk vydané v roce 2011. To obsahovalo několik songů, které bodovaly v hitparádách. Největším hitem se stala píseň We Found Love, na níž Rihanna spolupracovala s DJem a producentem Calvinem Harrisem ze Skotska.

Popová stálice nedávno sklidila protichůdné komentáře od kolegů z hudební branže. Dokonce se kvůli ní poškorpili kamarádi z anglické indie rockové kapely The Vaccines.

Jejich kytarista Freddie Cowan minulý měsíc prohlásil, že Rihanna postrádá důvěryhodnost, protože za ní stojí obrovský tým lidí. „Rihanna není umělkyně, má 15 textařů, 15 skladatelů a 15 výrobců alb, a ona je jen tváří toho všeho,“ řekl.

Čtěte také o návratu Lily Allen

Frontman The Vaccines Justin Young se zpěvačky zastal. Nechal se slyšet, že poslouchá Rihannu denně a považuje ji za skutečně kreativní umělkyni i přes fakt, že má své dvorní skladatele.

Rihanna je momentálně na turné k poslední desce a 7. prosince se představí také v pražské O2 areně. Jako host ji doprovází výše zmiňovaný Calvin Harris.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Kvůli Rihanně se handrkují hudebníci. A zpěvačka vydá nové album