Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Lily Allen se vrátila po boku Pink a teď se bude věnovat Bridget Jonesové

Redakce

Redakce

14. 9. 2012

Anglická zpěvačka Lily Allen se po tříleté odmlce objevila na pódiu. 21. srpna si v Los Angeles zazpívala s Pink a představily společný duet, který vám nyní TOPZINE.cz přináší.

Lily Allen Zdroj: sillypro.com

Nový song True Love Lily a Pink poprvé předvedly naživo už v srpnu. Oficiálně však vyšel až 12. září. Šlo tedy o jakousi předpremiéru novinky. Proběhla v epizodě pořadu VH1 Storytellers, která půjde do éteru v listopadu. Jedná se o sérii, v níž zpěváci a muzikanti vyprávějí publiku o svém životě a kariéře a propagují svou tvorbu.

Čtěte také o názoru Billyho Corgana na comebacky

Lily Allen neboli Lily Rose Cooper, jak se teď označuje, stála na pódiu po dlouhé mateřské dovolené. Zvládla to na jedničku, za což přičítá zásluhu i své kolegyni.

Pink & Lilly Allen – True Love

„Byl to zvláštní pocit opět stát na jevišti, ale bylo to skvělé, a také díky Pink mi to přišlo snadné. Opravdu jsem si vystoupení užila, už se nemůžu dočkat, až se vrátím,“ vyjádřila své pocity znovu těhotná Cooper, která se už od listopadu raduje z malé dcerky Ethel. Právě rodičovství obě populární zpěvačky vřele spojuje.

Pink prohlásila, že vystoupení s Lily je splněný sen. „Děkuji Lily Rose Cooper za spolupráci,“ napsala na Twitteru. Americké hvězdě příští týden vyjde šestá studiová deska The Truth About Love. Datum vydání  je naplánováno na 17. září 2012 pro Velkou Británii a o den později pro USA. Kromě duetu s Lily Allen bude album obsahovat třeba singl Blow Me (One Last Kiss).

Rok ve znamení návratů

Od té doby, co Lily v roce 2009 vydala své poslední album It’s Not Me, It’s You, se už těší na návrat ke své popové kariéře. I když je zpěvačka znovu těhotná, nezahálí. Pracuje na hudbě k chystanému muzikálu Bridget Jones.

Vystoupení s Pink nebylo letos její premiérou. V červnu již Lily vystoupila se svým krajanem, rapperem Profesorem Greenem. Dvojice hostovala na comebackovém koncertě manchesterské kapely Stone Roses. Je zřejmé, že britská hudební scéna je letos na návraty celkem bohatá.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Lily Allen se vrátila po boku Pink a teď se bude věnovat Bridget Jonesové