Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Pokračování Spider-Mana se rozjíždí!

Redakce

Redakce

12. 10. 2009

spiderman_4Plánované datum zahájení natáčení Spider-Mana 4 odhalil Sam Raimi v rozhovoru pro MTV News v pátek. „Doufáme, že to bude už v prvním březnovém týdnu 2010”, svěřil se devětačtyřicetiletý režisér.

Spider-man 4

Spider-man 4

Dále Raimi (Drag me to hell – recenze filmu tady) zmínil, že se začíná dávat dohromady produkční tým. „Designér produkce sestavuje návrhy kulis a prostředí, ve kterých se film bude odehrávat. Jedním z lidí, kteří budou dohlížet nad vizuálními efekty, je také Scott Stokdyk, se kterým jsem pracoval na všech třech předešlých dílech Spider-Mana.”

Co se týče scénáře, Raimi zmínil, že na základě jeho poznámek právě touto dobou pracuje scénárista Gary Ross na přepisu konceptu. Samotné natáčení ještě nezačalo, všichni už se na ně však začínají připravovat.

Produkce Spider-Mana se dále zúčastní Avi Arad, Grant Curtis a Laura Ziskin. Role Petera Parkera alias Spider-Mana se opět zhostí Tobey Maguire a stejně tak se můžeme těšit na Kirsten Dunst představující krásnou Mary Jane Watson. Kdo obsadí role zlosynů je však zatím velkou neznámou.

Přichod již čtvrtého snímku o osudu pavoučího muže do kin v USA je naplánován na 6. května 2011.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Pokračování Spider-Mana se rozjíždí!