×
TOPZINE.cz

Podle Justina Biebera pojmenovali ulici. Nyní její označení ukradli

FOTO: Justin Bieber
Zdroj: justinbiebermusic.com

Americké město ve státě Texas před dvěma dny pojmenovalo jednu ze svých ulic podle mladé kanadské hvězdy – Justina Biebera. Nyní však bylo označení Justinovy ulice ukradeno!

FOTO: Justin Bieber
Justin Bieber, Zdroj: justinbiebermusic.com

Začátkem minulého týdne byla v americkém městě Forney zvolena jedenáctiletá dívenka Caroline Gonzalez na jeden den čestnou starostkou. Stalo se tak během zvláštní kampaně, díky které se děti setkají s politikou. Caroline svou dočasnou funkci využila a přejmenovala jednu z ulic ve svém městě. Bývalá ulice Belieber se tak rázem změnila na Justin Bieber Way.

Čtěte také: Justin Bieber zahraje Backhamovi

„Mám opravdu ráda jeho muziku,“ řekla Caroline. „A proč by se vlastně ulice v mém rodném městě nemohla jmenovat podle mého oblíbeného zpěváka?“ Ve čtvrtek však cedule s novým názvem zmizela.

Označení bylo obnoveno a primátor města řekl pro stanici CNN: „Nevím, jestli to byl opravdu bláznivý fanoušek, kdo se rozhodl, že ceduli musí mít.“ Otec děvčete řekl, že svou dceru nikdy neviděl tak rozčilenou, jako když se dozvěděla o krádeži označení.

U nás v Česku pravděpodobně podobná situace nastat nemůže. Ulice mohou pojmenovat jen podle osoby, která se nějak pojí k danému místu, avšak zásadně nesmí být osobou dosud žijící.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..