Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Podle Justina Biebera pojmenovali ulici. Nyní její označení ukradli

Adriana Semlová

Adriana Semlová

26. 8. 2011

Americké město ve státě Texas před dvěma dny pojmenovalo jednu ze svých ulic podle mladé kanadské hvězdy – Justina Biebera. Nyní však bylo označení Justinovy ulice ukradeno!

FOTO: Justin Bieber

Justin Bieber, Zdroj: justinbiebermusic.com

Začátkem minulého týdne byla v americkém městě Forney zvolena jedenáctiletá dívenka Caroline Gonzalez na jeden den čestnou starostkou. Stalo se tak během zvláštní kampaně, díky které se děti setkají s politikou. Caroline svou dočasnou funkci využila a přejmenovala jednu z ulic ve svém městě. Bývalá ulice Belieber se tak rázem změnila na Justin Bieber Way.

Čtěte také: Justin Bieber zahraje Backhamovi

„Mám opravdu ráda jeho muziku,“ řekla Caroline. „A proč by se vlastně ulice v mém rodném městě nemohla jmenovat podle mého oblíbeného zpěváka?“ Ve čtvrtek však cedule s novým názvem zmizela.

Označení bylo obnoveno a primátor města řekl pro stanici CNN: „Nevím, jestli to byl opravdu bláznivý fanoušek, kdo se rozhodl, že ceduli musí mít.“ Otec děvčete řekl, že svou dceru nikdy neviděl tak rozčilenou, jako když se dozvěděla o krádeži označení.

U nás v Česku pravděpodobně podobná situace nastat nemůže. Ulice mohou pojmenovat jen podle osoby, která se nějak pojí k danému místu, avšak zásadně nesmí být osobou dosud žijící.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Podle Justina Biebera pojmenovali ulici. Nyní její označení ukradli