Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Justin Bieber obdivuje Davida Beckhama. Se Selenou Gomez vystoupí na jeho party

Alena Uhlířová

Alena Uhlířová

22. 7. 2011

FOTO: Justin BieberJustin Bieber ovládá současnou popovou a R’n’B hudbu pro mladé a ty nejmladší příznivce hudby. Stal se jejich vzorem. Jeho sláva nabyla již takových rozměrů, že si jeho show objednal dokonce i David Beckham.

FOTO: Justin Bieber

Justin Bieber, Zdroj: justinbiebermusic.com

Když Scooter Braun brouzdal po internetu a náhodně našel na severu YouTube.com video, ve kterém představoval Justin Bieber svůj talent, netušil, jakou hvězdu objevil. Z Biebera se stal fenomén mladé hudby, idol snad všech teenagerů a dětí. Své místo našel také v rodině Beckhamových. Všechny starší děti slavného manželského páru znají Bieberovy skladby nazpaměť. A protože slavný fotbalista bere svou roli otce velmi vážně, rozhodl se, že děti překvapí a požádá Justina, aby pro ně připravil soukromou show.

„David je úžasný otec a řekl mi, jakou radost by to chlapcům udělalo, takže jsem musel říct ano.“

Justin Bieber

Zpěvák s Davidovým návrhem souhlasil. A když mu rodiče řekli, že jeho skladby zní bez přestání jejich domácností, Justin byl poctěn. Velmi rád tedy připraví speciální show pro všechny čtyři děti – Brooklyna, Romea, Cruze a Harper. Dokonce se na chystanou soukromou party přijede podívat také Bieberova současná přítelkyně Selena Gomez. I Selena zazpívá a píseň hodlá věnovat nejmladšímu ze sourozenců – Harper.

Beckhamovi mají již čtyři děti – tři syny a jednu dceru. Victoria se nechala slyšet, že prozatím žádné další potomky neplánuje. Bieber však s tímto stanoviskem nesouhlasí. Vidí v Beckhamových skvělé milující rodiče, které pro své děti udělají cokoli. Myslí si tedy, že by spolu mohli mít ještě alespoň jedno další dítě.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Justin Bieber obdivuje Davida Beckhama. Se Selenou Gomez vystoupí na jeho party