Menu
TOPZINE.cz
Divadelní hry, představení - novinky a recenze

Podívejte se do Zrcadla Depresivních dětí. V divadelní inscenaci uvidíte svou pravou tvář

FOTO: Představení Zrcadlo, soubor Depresivní děti touží po penězích, Divadlo KampaPodívejte se do zrcadla. Odraz se na vás dívá. Usmějte se, usměje se též. Otočte se. Odraz sice nevidíte, ale věřte, že i on se otočil. A teď si představte, že se na odraz v Zrcadle díváte hodinu. Hodinu, možná déle vás někdo neustále sleduje. Jak byste se cítili?

[album:https://www.topzine.cz/wp-content/uploads/dm-albums/zrcadlo-depresivnich-deti/]

Divadelní projekt Zrcadlo nabízí svým návštěvníkům možnost pohlédnout do zrcadla naší společnosti. Co v něm všechno najdete? To záleží jen na vás.

Chcete vidět nekonečnou komedii, zábavu bez hranic? Je tam. Nebo jste spíš pesimisté? Štve vás neustálé přizpůsobování se různým konvencím, pravidlům a nesmyslným středoproudům? I to vám Zrcadlo ukáže.

Více info o inscenaci: Depresivní děti nastaví zrcadlo

Zkrátka je to na každém, co si v projektu najde a co si z něj odnese. Našli se i tací, kteří si za své důmyslné hledání odnesli i hmotnou odměnu. Nikdo ale nepřišel zkrátka, všichni odcházeli minimálně s nezaměnitelným, a ve většině případů velmi příjemným, pocitem z něčeho nového.

FOTO: Představení Zrcadlo, soubor Depresivní děti touží po penězích, Divadlo Kampa

Ať uděláte cokoliv, odraz v Zrcadle udělá totéž Zdroj: Martin Chochola, Depresivní děti

Jako bonus si diváci mohli po představení popovídat se svým odrazem. No uznejte, kdy se vám poštěstí, aby se zrcadlo rozpovídalo, co si o vás myslí každé ráno?

Dočasná pauza

Že byste se také chtěli vydat do krajiny za zrcadlem? Nic není nemožné, ale v nejbližší době to pravděpodobně nebude. V neděli 12. února byla v divadle Kampa uvedena na delší čas poslední dvě představení projektu Zrcadlo a obě představení byla beznadějně vyprodaná.

FOTO: Představení Zrcadlo, soubor Depresivní děti touží po penězích, Divadlo Kampa

Představte si, že vás hodinu někdo sleduje

Ačkoliv se Zrcadlo těší divácké oblibě, nejsou další termíny uvedení prozatím jisté. V jednání je ale několik představení, ovšem mimo Prahu. Nicméně si myslím, že za Zrcadlem se vyplatí vyjet i ven z Prahy.

Projekt vytvořilo umělecké sdružení Depresivní děti touží po penězích a rozhodně se nejedná o klasickou divadelní inscenaci. Zážitek z představení se ale nedá takto zprostředkovat, to se musí vidět a okusit na vlastní kůži. Jak sami Depresivní děti říkají: „Až to uvidíte, tak to uvidíte.“

Zrcadlo

Depresivní děti touží po penězích

Hrají: padesát Depresivních dětí a padesát diváků

Hodnocení: 100 %

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Podívejte se do Zrcadla Depresivních dětí. V divadelní inscenaci uvidíte svou pravou tvář