Menu
TOPZINE.cz
Divadelní hry, představení - novinky a recenze

Depresivní děti nastaví Zrcadlo. Poslední návštěvníci dostanou šanci

FOTO: Projekt Zrcadlo, Depresivní děti touží po penězíchUmělecké sdružení Depresivní děti touží po penězích naposledy představí v pražském Divadle Kampa svůj projekt Zrcadlo. Dvou závěrečných představení se může zúčastnit poslední stovka diváků.

FOTO: Projekt Zrcadlo, Depresivní děti touží po penězích

Dívat se můžete doma do zrcadla, ale ne na Zrcadlo Depresivních dětí Zdroj: depresivnideti.eu

Divák. Od slova dívat se. Dívat se můžete doma do zrcadla, ale ne na Zrcadlo Depresivních dětí. Pokud chcete na vlastní kůži zažít opravdu nevšední divadelní počin a nebojíte se přijít o svou anonymitu v rámci temného hlediště, nenechte si ujít poslední příležitost.

Recenzujeme: Central Park West vyzval Cimrmana na souboj

Projekt Zrcadlo se loučí s Prahou dvěma posledními představeními. Obě se uskuteční v neděli 12. února. Sdružení Depresivní děti touží po penězích vytvořilo tuto interaktivní inscenaci pro festival Next Wave 2011. V rámci festivalu bylo Zrcadlo uvedeno v pražském NODu a v Divadle Husa na provázku v Brně.

FOTO: Projekt Zrcadlo, umělecké sdružení Depresivní děti touží po penězích

Projekt Zrcadlo postavil všechny divadelní konvence na hlavu

Depresivní děti označují Zrcadlo za interaktivní performanci. Jiní se o něm vyjadřují jako o počinu, který postavil na hlavu všechny zažité představy o divadle. Počínaje úlohou herce a diváka, jejich vzájemným vztahem, vztahem jeviště a hlediště.

Jde o projekt velmi alternativní, při němž se ke slovu dostane nejen padesát herců, ale stejnou roli sehrává i padesát diváků. Depresivní děti se snaží zbourat trend anonymity diváků a zapojit je do inscenace.

FOTO: Projekt Zrcadlo, umělecké sdružení Depresivní děti touží po penězích

Oblečte se pohodlně. Kvádro a vysoké podpatky nechte doma

Pokud si chcete představení náležitě užít, nechte doma kvádra, sukně a vysoké podpatky. Zaplést se vám určitě mohou také šperky a doplňky.

Zrcadlo

Divadlo Kampa, Praha

Hrají: padesát Depresivních dětí a padesát diváků

Cena: 100 Kč

Kdy: 12. února 2012, 18:30 a 20:30

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Depresivní děti nastaví Zrcadlo. Poslední návštěvníci dostanou šanci