×
TOPZINE.cz

Plesová sezóna v Pardubicích: Východočeské divadlo plánuje dva plesy

FOTO: Přestavba hlediště Východočeského divadlaVýchodočeské divadlo vkročilo do plesové sezony. Po úspěchu loňského plesu divadlo nachystalo v letošním roce pro milovníky tance, zábavy a hlavně plesové atmosféry v budově Východočeského divadla dvojité překvapení.

FOTO: Přestavba hlediště Východočeského divadla
Východočeské divadlo proměnilo hlediště k nepoznání. Zdroj: Michal Klíma, vcd.cz

V loňském roce uchystalo Východočeské divadlo Pardubice velkolepé plesové představení. Poprvé se konal divadelní ples přímo ve Východočeském divadle. Protože byl o ples velký zájem, uspořádají se v letošním roce plesy dva.

V pátek 25. ledna otevře divadlo své dveře prvním tanečním párům. Bude se konat Divadelní bál. Jak již název večera vypovídá, půjde o ples pořádaný divadlem pro předplatitele a přátele pardubické divadelní scény.

Recenzujeme: Don Juan srdce ženám v Pardubicích nezlomil

K poslechu i tanci v pátek zahrají kapely Uši Music Band a Můžete si za to sami! Hostem večera bude kapela Ready Kirken. Návštěvníci se mohou těšit nejen na bohatou tombolu, ale také na módní přehlídku divadelních kostýmů. Zlatým hřebem pátečního večera bude vyhlášení výsledků divácké ankety o nejoblíbenější herečku a herce Východočeského divadla roku 2012.

FOTO: Pohled z lože na upravené hlediště
Pohled z lože na upravené hlediště bude jiný, než na jaký jsou diváci zvyklí.

Sobotní večer 26. ledna bude také zasvěcen plesu. Východočeské divadlo tentokrát uvítá hosty Městského plesu, který pořádá statutární město Pardubice, Východočeské divadlo a Komorní filharmonie Pardubice.

Mezi hosty správnou atmosféru navodí Komorní filharmonie Pardubice a ač mezi její repertoár nepatří písně určené k tanci, ku příležitosti Městského plesu zahrají i několik tanečních kousků.

FOTO: Detailní příprava stolů ve VČD
Na návštěvníky čeká detailní výzdoba stolů a také láhev vína s originální etiketou.

Sobotním večerem taneční páry k tanci doprovodí kapela Uši Music Band. Spolu s kapelou zazpívají herci Východočeského divadla hity 60. a 70. let. V průběhu večera pak vystoupí členové Taneční skupiny LIFE.

Slavnostní atmosféru obou večerů doplní láhev vína s originální etiketou, která byla utvořena speciálně pro tuto příležitost a jež dostanou všechny páry na bále i na plese.

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..