Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Pleasure Island 2011: Sander van Doorn opanuje festival v Roudnici

Redakce

Redakce

13. 6. 2011

Sander van DoornNa festivalu Pleasure Island se 27. srpna v Roudnici nad Labem mimo jiné představí i DJská hvězda z Holandska Sander van Doorn.  Na hlavní open-air stagei nám naservíruje pořádnou dávku taneční muziky se svým vůbec prvním vystoupením v Čechách.

Sander van Doorn

Sander van Doorn vystoupí v Čechách poprvé Zdroj: unitedmusic.cz

Tento skvělý holandský producent a DJ se pyšní umístěním na dvanáctém místě v anketě TOP 100 DJs časopisu DJ Mag. Svou kariéru odstartoval remixem songu Message In a Bottle od The Police. Na svém YouTube kanálu má  vlastní show s názvem Studio Sessions. Kromě toho má také rádiovou show Identity na rádiu DI.FM,  která je vysílána dvakrát týdně a v roce 2010 přesáhla poslechovost 10 milionů posluchačů a neustále roste.

Sander se proslavil nejen díky své solové produkci, ale také díky svým bootlegům a skvělým remixům. Za zmínku stojí předělávka singlu Spaceman od The Killers nebo předělávka Peace od Depeche Mode. Spolupracuje také s umělci jako Marco V, z jejichž kooperace vznikly skladby jako Organic a What Say, nebo s Robbiem Williamsem, a to na songu Close My Eyes, či se zpěvačkou Carol Lee na jejím hitu Love Is Darkness.

Kromě masivní produkce hraje také každý rok pro miliony clubberů po celém světě a headlinuje obrovským eventům, jako jsou Mysteryland, Sensation, Trance Energy a Global Gathering. Nelze opomenout ani jeho rezidenturu na noci Cream v klubu Amnesia na Ibize a jeho projekt Dusk Till Doorn, který bylo možno vidět loňské léto na Ibize, nebo pravidelně v londýnském klubu Ministry of Sound, o kterém se říká, že je jeho spirituálním domovem.

Nenechte si ujít jedinečnou možnost užít si vystoupení Sandera, který se za posledních pár let vypracoval téměř z neznámého jména na světoznámou DJskou superstar a za svou kariéru stihl roztančit nespočet tanečních parketů, prodat nepřeberné množství tracků a vyhrát několik cen, což se nepodaří většině DJů za celý život.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Pleasure Island 2011: Sander van Doorn opanuje festival v Roudnici