Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Piráti z Karibiku 4: Penélope Cruz svede Jacka Sparrowa

Nela Christovová

Nela Christovová

22. 3. 2010

Johnny Depp jde z filmu do filmu. Nyní se znovu oblékne do pirátského, aby si už počtvrté zahrál Jacka Sparrowa v Pirátech z Karibiku. Těšit se můžete i na španělskou krásku Penélope Cruz, která ve filmu jinak sebejistému pirátovi zamotá hlavu. A prý to bude pěkně jiskřit.

Johnny Depp jako Jack Sparrow, zdroj: distributor filmu

Johnny Depp jako Jack Sparrow Zdroj: distributor filmu

Během tohoto léta začnou práce na čtvrtém dílu Pirátů z Karibiku, tentokrát s podtitulem On Stranger Tides. Natáčet se bude na havajských ostrovech Oahu a Kauai. V hlavní roli se opět objeví Johnny Depp (jeho profil zde) jako svérázný Jack Sparrow a na plátno se vrací i Geoffrey Rush alias kapitán Barbossa z prvního dílu filmové série. Hlavním záporákem se stane Ian McShane, který ztvární známého piráta Blackbearda.

Příběh nekončí. Jak pro koho

Ve filmu se také objeví Blackbeardova dcera, kterou si zahraje Penélope Cruz. Podle amerického producenta Jerryho Bruckheimera (portrét zde) to má mezi Jackem a pětatřicetiletou kráskou pořádně jiskřit. Penélope podle Bruckheimera přinese do filmu velkou dávku humoru a společně s Deppem vytvoří sehrané duo. Příběh bude pokračovat tam, kde skončili Piráti z Karibiku: Na konci světa. Kapitán Jack Sparrow se vydá na své lodi Černá perla hledat magickou Fontánu mládí, cestu mu však zkříží padouch Blackbeard.

Orlando Bloom a Keira Knightley, kteří se objevovali ve všech třech předchozích dílech, se  nového natáčení nezúčastní, protože je podle jejich slov příběh Willa a Elizabeth uzavřen. Režie se ujme Rob Marshall, známý z filmových muzikálů Chicago a Nine (recenze). Americká premiéra by se měla konat 20. května 2011.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Piráti z Karibiku 4: Penélope Cruz svede Jacka Sparrowa