Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Pátrovič si v Česko Slovensko má talent zase stěžoval. Vadily mu toxiny

Veronika Jílková

Veronika Jílková

31. 10. 2011

Ze 169 talentů musela tříčlenná porota vybrat jen 27 nejlepších. Všem účastníkům by se postupem do dalšího kola splnily jejich sny. V této soutěži je ovšem hlavním měřítkem Las Vegas. Který talent na to ale opravdu má?

Eva Burešová to chce dotáhnout až na Broadway. Zdroj: Prima TV

„Jak se jmenuje tady ta kategorie?“ „Tragédie!“ odpověděl porotce Jaro Slávik Lucii Bílé ve chvíli, kdy se rozhodovali, které soutěžící pošlou domů, kteří postoupí a kdo se ještě utká v duelu a potvrdí své místo v talentové soutěži. Po dohadech a několikahodinovém promýšlení porota rozdělila soutěžící do tří skupin.

Jedna automaticky odjela domů s pocitem postupu, další se předvedla dál ve Velkém třesku a třetí čekala na poslední verdikty. Někteří z nich se museli ukázat znovu, až nakonec porota vybrala tu nejlepší sedmadvacítku. A že to neměla lehké. Museli vybírat mezi těmi nejnadanějšími kouzelníky, zpěváky, tanečními a hudebními skupinami a hlavně dětmi.

V minulém Česko Slovensko má talent zazpíval anděl a tancovaly discokoule

Nejočekávanějším soutěžícím večera byl Jozef Pátrovič – vždy nespokojený zpěvák. Lucie Bílá byla opět znechucená, a tak se hned po pár vteřinách porota zvedla a pokorného pána nechala samotného se svým Kdepak, ty ptáčku, hnízdo máš.

Vždy nespokojený Jozef Pátrovič

Pouze moderátoři Jakub Prachař a Martin Rausch jeho talent podpořili a šli si jeho výkon poslechnout. Nebylo to ale to jediné, na co se Pátrovič zmohl. Kritika ovzduší se samými toxiny trvala dalších pět minut. A to měl největší komfort ze všech soutěžících – vlastní místnost s pianem, přehrávačem, větrákem i jídlem. Bohužel, ani celý štáb v televizi se nikdy nezavděčí náročným soutěžícím.

Došlo také na otázku, zda se bude Čechům a Slovákům líbí fakt, že na jejich úkor postupují cizinci, kteří například nemluví ani česky, ani slovensky. I když postoupila řada talentů, místo pro nadaného tanečníka Patrika Gluchowského už nezbylo. Porota si možná u výkonu oldies tanečníka Jaroslava Huebera uvědomí, že udělala chybu a právě na úkor Patrika nechala ztrapnit dalšího důchodce.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Pátrovič si v Česko Slovensko má talent zase stěžoval. Vadily mu toxiny