Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Pařížská ulice i pro normální lidi? To je Prague Fashion Weekend

Redakce

Redakce

31. 7. 2011

FOTO: Prague Fashion Weekend 2010Pařížská ulice v centru Prahy opět ožije módou. Jedinečnou možnost vidět přehlídky světových módních show, stejných jako v Miláně, Paříži či New Yorku, máte i vy. Na druhém ročníku Prague Fashion Weekend, který se uskuteční 24. a 25. září 2011.

Obr. Ukázka ručně kreslených módních návrhů

Ukázka mladé návrhářské práce, zdroj: Prague Fashion Weekend

Na jednom z nejdelších mol ve střední Evropě dodají jiskru historické části Prahy uznávaní čeští, ale i zahraniční návrháři, a to v doprovodu krásných modelek z agentury Czechoslovak Models. Oproti ostříleným špičkám módního světa se pokusí prosadit i česká a slovenská mladá návrhářská scéna. Těm bude určena soutěž New Fresh Style.

Nalistujte diáře

V sobotu a neděli od 13 hodin budou mladí návrháři prezentovat to nejlepší, co umí. Vyhlášení vítězů proběhne v neděli po přehlídce a samotný vítěz předvede svou kolekci od 17 hodin.

Porota rozhodující o vítězi, z více než třiceti přihlášených účastníků, bude složená ze zkušených módních tvůrců. Předsedou poroty bude Pavel Ivančic, který patří mezi přední osobnosti české módy. Během své kariéry získal celou řadu ocenění, spolu s manželkou Radanou založil studio Muset, které reprezentovalo ČR v oblasti módy na Expu 2010 v Šanghaji, a od roku 2008 vyučuje na VŠUP v Praze. Do poroty zasedne i Liběna Rochová, šéfredaktorka Marie Claire Lenka Fabiánová, majitel Czechoslovak Models Václav Dejčmar a fotograf Robert Vano.

Nemůžete se dočkat? Připomeňte si, jak vypadal PFW loni!

Kdo miluje módu, nemůže tyto zářijové dny v Pařížské chybět. Přijďte také vy podpořit mladé návrháře.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Pařížská ulice i pro normální lidi? To je Prague Fashion Weekend